Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

topser 30-11-07 18:34

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by quick_5hifter (Post 1221560)
Salut Cosmin & vali_brun3tu, incercati sa ajungeti sambata la 19.00 in fata la Cafe D'Art...veti vedea mai multe masini Daewoo si cativa oameni mai mici si mai mari :D puneti aici cate o poza cu Tico-urile voastre sa va recunoastem daca veti ajunge sambata (si spuneti si ce muzica aveti pe masina, daca aveti alarma, eventual cu ce se incuie portbagajul ca sa nu facem galagie cand va fi cazul...:lol: :twisted: glumeam, evident!)

Alex ne vedem sambata ?

bz51zid 01-12-07 01:43

Re: Club TICO
 
rozac 25 :in perioada asta mai rare:( pt ca un dintre noi si-au pierut permisu pt moment nu ma refer la mine eu sunt dispus la orce reuniune

vali_brun3tu 01-12-07 09:58

Re: Club TICO
 
3 Attachment(s)
topser
Asta e buburza mea, si incerc sa ajung sambata la 19.00 desi sunt de munca.

topser 01-12-07 11:38

Re: Club TICO
 
DISEARA la ora 19:00 , intalnire DaewooClub Constanta, la Crazy, langa sala sporturilor acolo.

STREET 01-12-07 12:59

Re: Club TICO
 
frumos tico vali :)
cred ca al meu ii cel mai urat :( :-D

vali_brun3tu 01-12-07 21:12

Re: Club TICO
 
STREET frumos mult zis, incet incet si altau o sa arate bn din ce ince mai bn, dar sa vrei si sa ai vointa ;)

Imi pare rau k nu am ajuns la intalnire poate data viitoare

quick_5hifter 01-12-07 22:02

Re: Club TICO
 
@Vali: las' ca ne vedem data viitoare!

PS: ti-am vazut Tico-ul la semafor la podul de butelii, veneai dinspre gara spre Palas...acum 2 sau 3 zile. Sper sa nu te confund....

Oricum, arata bine masinuta!

vali_brun3tu 01-12-07 22:29

Re: Club TICO
 
quick_5hifter data vitoare cand tot sambata la 19, trec in fiecare seara pe la buteli e in drumul meu. quick_5hifter pune si u poze k masina ta sa o vad si eu

quick_5hifter 02-12-07 00:35

Re: Club TICO
 
4 Attachment(s)
Tico-ul ala alb e masina mea, dar momentan e trasa pe dreapta pentru noi imbunatatiri...in perioada asta o folosesc pe cealalta.
Eram cu cea albastra cand te-am vazut la podul de butelii, eu veneam dinspre Palas.

Data viitoare cand ne intalnim voi anunta aici, dar cel mai bine ar fi sa stabilim si noi o intalnire Tico separat de clubul Daewoo.
Aikman, Tatarman, Topser, GMT, ceilalti? ce ziceti?

topser 02-12-07 18:29

Re: Club TICO
 
Da eu sunt de accord daca ma puneti presedinte de onoare !!!:lol:

quick_5hifter 02-12-07 23:37

Re: Club TICO
 
@Topser: din partea mea e ok!
Eu nu mi-as dori vreodata o functie de conducere, pentru ca ea vine impreuna cu niste obligatii+responsabilitati si necesita capacitatea de a reactiona in situatii-limita (daca va fi cazul vreodata), capacitatea de a lua decizii (chiar si neplacute, dar corecte) si multe altele.

Bine, e altceva cand te recomanzi "Sunt Serhan, presedintele clubului xxyyzz" :D

Din partea mea ai toata sustinerea! Ceilalti constanteni ce zic? De acord?

TM32CIP 02-12-07 23:47

Re: Club TICO
 
inseamna ca eu sunt presedintele clubului din TM ? :lol:

topser 03-12-07 17:46

Re: Club TICO
 
Aaa ,am zis de onoare pt ca de obicei sunt pusi aia mai mosi asa ca mine !!!
(de acum voi preciza cand postez eu!)

quick_5hifter 03-12-07 18:16

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by topser (Post 1228055)
Aaa ,am zis de onoare pt ca de obicei sunt pusi aia mai mosi asa ca mine !!!
(de acum voi preciza cand postez eu!)

Eu eram convins ca numai juniorul posteaza pe 4tuning :D de-asta am vorbit mereu cu "tu" :D
Pai dvs., Don Topser, sunteti cel mai indicat sa fiti presedinte onorific, atat timp cat aveti tico si sunteti cel mai mare dintre constanteni 8)

@CIP: gata, repede si tu :lol: o sa fie un club cu 20 de membri, din care 15 presedinti :lol:
Macar la voi s-au strans 5 membri? noi suntem 7 sau 8! (chiar daca 2 dintre ei n-au aparut inca, si-au anuntat o viitoare prezenta).

TM32CIP 03-12-07 20:58

Re: Club TICO
 
@quick : .... cand mai circulam se mai strangeau 2,3 ..... sa vada CIP'u ..... acuma ca-s pieton, varza ......

ps: cica pe vineri il primesc inapoi :twisted: :twisted: :twisted:


All times are GMT +2. The time now is 21:53.

- Copyright 2024 4Tuning