Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

Danutz_200kap 26-10-07 18:32

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by braconieru' (Post 1168695)
uite cum am facut eu

ms frate da asa am facut si eu si imi loveste in bara de torsiune cand am greutate pe spate, numai ca la tine vad ca ai tot toba originala si probabil nu bate ca e teava mai subtire
poate are cineva alta ideie si apropo de club ma bag si eu da vad mai multa vorbarae decat fapte
o sa dau si eu curand niste poze cu bondarul meu ca am inceput sa modific si eu cate ceva
rog mult mai vreau idei cu evacuarea a si am uitat sa spun ca a mea e din inox si are doua iesiri care leam pozitionat pe mijloc cu modificari la spoiler
frumos mai suna dar nu pot sa o las asa ca imi distrug toata partea din spate

ovis 26-10-07 20:30

Re: Club TICO
 
braconiere cu cat iti vinzi evacuarea ?

braconieru' 27-10-07 12:00

Re: Club TICO
 
Danutzule..., evacoarea mea este de inox, diametru marit (nu stiu sa iti zic cati centimetri are teava in diametru, dar e groasa). Probabil ca la cine te-ai dus sa o faca, nu stie, eu am facuto la un servis specializat in esapamente.
Ovis pretul e de 300lei.

braconieru' 27-10-07 12:03

Re: Club TICO
 
Evacoarea contine o toba sport, care este pozitionata in fata la punte si traseul care se vede in poze, peste punte si capetele.

aikman 27-10-07 12:49

Re: Club TICO
 
da cand se monteaza o avacuare sport din asta sau decat teava de inox .. se renunta si la catalizator?? sau cum ii zice zice la prima chestie de la evacuare :rolleyes2

ovis 29-10-07 16:14

Re: Club TICO
 
suna bine evacuarea dubla a lu braconieru :)

STREET 29-10-07 20:51

Re: Club TICO
 
mai aveti un loc liber? :-P

ovis 29-10-07 22:00

Re: Club TICO
 
STREET te primim cu placere :)

bz51zid 30-10-07 07:26

Re: Club TICO
 
STREET ai vreo oferta pt noi sau cumva o pasiune pt tico?

STREET 30-10-07 17:51

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by bz51zid (Post 1174825)
STREET ai vreo oferta pt noi sau cumva o pasiune pt tico?

oferta:) poate la tipsuri :P
pasiune pt tico nu stiu cat ii de mare dar tico am:)

braconieru' 30-10-07 18:06

Re: Club TICO
 
7 Attachment(s)
poze cu evacoarea

ovis 30-10-07 18:27

Re: Club TICO
 
street condensatoare auto nu comercialzezi ?

STREET 30-10-07 18:39

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by ovis (Post 1175743)
street condensatoare auto nu comercialzezi ?

doar ce tine de admisie si evacuare

Danutz_200kap 31-10-07 18:43

Re: Club TICO
 
iti multumesc mult braconieru ca ai mai pus si pozele alea,osa incerc sa fac ca tine,cu toate ca nu sunt convins ca tie nu-ti bate in punte dar o sa incerc si inafara de asta vreau sa va intreb pe toti cei care sunteti mai vechi in club daca ma primiti si pe mine?
vreau sa spun ca am o mare pasiune pentru tico,am avut matiz dar nu am fost multumit de el,eu zic ca tico bate orice matiz la liniuta de exemplu.
astept si eu un raspuns!
curand o sa pun si poze

aikman 31-10-07 23:28

Re: Club TICO
 
nu stiu daca aici ma incadrez .. dar eram in seara asta cu prietena ... ea cu dacia eu cu tico .. si faceam intrecere :))) a fost tare ca am facut din mamaia pana in casa de cultura (pentru necunoscatori e ceva de mers :)) )... dar interesant a fost ca la un moment dat isi pusese si unu cu un bmw mintea cu noi :))) am mers ceva in spatele lui :)) i-am facut si fleshuri :)) eu am ajuns pe la 130 ... daca ne turna politia cred ca ne lua si mashinile :)) partea prosta a fost ca a trebuit sa-mi astept mandra la cap de linie :))


All times are GMT +2. The time now is 15:38.

- Copyright 2024 4Tuning