Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Daewoo tuning (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning.html)
-   -   Club TICO (https://forum.4tuning.ro/140-daewoo-tuning/37962-club-tico.html)

ovis 19-10-07 03:17

Re: Club TICO
 
braconieru', mad_mario, razvan24 si io ... suntem deja 4 ... cine mai e PRO mana sus.... :)

PS: - aviz celor care stiu brasovu...un loc de intalnire ceva...sa stabilim de pe acu unde ne vom intalni, dk mai aveti prieteni cu ticouzauri chematii si pe ei....

TICOZAURI din toata tzara....sa ne unim.....

aikman 19-10-07 09:21

Re: Club TICO
 
2 Attachment(s)
ticozaur :D

bz51zid 19-10-07 10:05

Re: Club TICO
 
nici nu ma gandesc sa ratez o asemenea intalnire ,prezent la datorie;)

ovis 19-10-07 11:42

Re: Club TICO
 
braconieru', mad_mario, razvan24, bz51zid si io...suntem deja 5...cine ni se mai alatura ? :)


TICOZAURI din toata tzara....UNITZi-VA !!!

ven`u 19-10-07 18:43

Re: Club TICO
 
hai ca deja incepe sa sune super tare ...care stiti bine brasovul ? ... io asi cam sti unde sa ne intalnim ...dar nu stiu daca stiu toti locul ala .. propuneti voi

ovis 19-10-07 19:09

Re: Club TICO
 
RAZVAN24, trebuie sa ne gandim la un loc unde ne putem expune mashinile si unde sa putem sta si la o barfa sau o discutzie la un pahar de vin sau suc...deci razvane...un loc po****r sau in fine, dk sti un loc zi-l.....

PS: Constanta nimic ???

aikman 20-10-07 00:14

Re: Club TICO
 
constanta inca ne intalnim local :) maine intalnire daewoo club

ovis 20-10-07 08:02

Re: Club TICO
 
aikman, nu vi la intalnire la brasov ?

aikman 20-10-07 13:28

Re: Club TICO
 
nu pot ... eu am munca si programu meu e destul de ciudat ... deci nu am cum sa ajung

ovis 20-10-07 13:51

Re: Club TICO
 
ok aikman, insa ma supara faptul k pana acum toata lumea cu clubu cu clubu, si knd sa ne intalnim pt prima data si poate pt ultima oara in 2007, multi nu vin, decat cei cu adevarat fideli clubului bvoo voua....

ven`u 20-10-07 16:28

Re: Club TICO
 
Quote:

Originally Posted by ovis (Post 1157571)
RAZVAN24, trebuie sa ne gandim la un loc unde ne putem expune mashinile si unde sa putem sta si la o barfa sau o discutzie la un pahar de vin sau suc...deci razvane...un loc po****r sau in fine, dk sti un loc zi-l.....

PS: Constanta nimic ???

ovis am niste prieteni in brasov .... o sa-i intreb de un astfel de loc ... unde sa ne putem expune masinile ... si am sa te anunt ... de fapt am sa va anunt ... si cu datele si adresa exacta ... !! iti jur ca am sa fac tot posibilul sa vin la aceasta intalnire chiar daca inca nu am stick-erul cu tico squad

ovis 20-10-07 16:38

Re: Club TICO
 
mersi razvane, mersi :) ok vorbeste cu prietenii tai si anunta aici ce ai rezolvat. cine e fan cu adevarat crede-ma ala va veni la intalnire.

mad_mario 20-10-07 20:02

Re: Club TICO
 
Ovis imi cer miii de scuze dar eu nu mai pot veni....desi sincer mor de oftik,dar mi-au luat "baietii buni" permisu,tragic k il aveam si eu de o luna:(((
ink o data imi cer scuze si ma scuzati dak am parut neserios:(
SALUT! si distractie placuta

ven`u 20-10-07 20:24

Re: Club TICO
 
mad mario daca esti la bucuresti ... se rezolva ... am sofer ptr masina ta ... daca vrei sa vi neaparat si plus ca si io mi-am luat permisu joi :D l-am avut suspendat 30 de zile si iti jur ca nu a fost zi sa nu conduc ... asa ca ... imi pare rau ptr tine !:)

tatarman 20-10-07 21:34

Re: Club TICO
 
Eu mi-am "luat" copil de acum 3 ani:-) ...Weekendu asta e ziua lui...si oricum am spus-o mai demult ca o intalnire in adevaratu sens al cuvantului, nu se poate materializa atata timp cat suntem o mana de oameni.Am mai spus si ca ar fi mai bine sa gasim solutii sa mai atragem membri in club...dar vb singur...voi o tot dati cu intalniri si parade...cu 10 insi in club...din care pot veni 2-3...si tot aia care au obligatii ori ocupatii sunt neseriosi...Eu raman la parerea ca tot de 1 Mai 2008 e prima ocazie de intalnire nationala ptr ca ar fi inca vreo 3 zile libere dupa aceea + ca dupa o iarna e placerea mai mare sa iesi la distractie,iarba verde si gratar :joy: ...pana atunci am avea si timp sa ne planificam timpul,sa ne mai organizam ,sa adunam membri,sa ne aranjam masinile(care are de gand asta),sa punem la pastrare un vin bun/o palinka tare:drunk: ...Daca m-am facut auzit de data asta(ca intrebarile mele au fost ignorate...:sad:),sper sa avem si discutii pe tema asta:CUM SA ATRAGEM MAI MULTI MEMBRI IN CLUB?:idea: :idea: :idea:


All times are GMT +2. The time now is 20:21.

- Copyright 2024 4Tuning