Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   Vand E34 520i (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/379422-vand-e34-520i.html)

liviu91 23-06-13 13:13

Vand E34 520i
 
4 Attachment(s)
Vand Bmw E34 520i sedan - inm. Ro (carte, talon, asigurare, fiscal)

-masina se prezinta in stare foarte buna
-motor m50b20 in stare foarte buna
-scaune fata m5 incalzite
-clima
-schimbate absolut toate bucsaraiele si bratele fata , spate + telescoape fata , spate
-alt grup, planetare
-toba de la serpi pana la finala originala supersprint
-antifonata inauntru
-refacut toata rugina existenta
-semnale U.S.A. smoke + semnale aripi smoke
-stopuri spate hella smoked
-jante bbs style 5 15'' cu cauciucuri foarte bune, echilibrate si indrepate
-baterie noua (garantie 2 ani)
-schimbat antigel , garnitura culbutori (victor reintz) , termostat
-radiator mare din aluminiu
-bujii ngk
-schimbat faruri cu sticle impecabile
-proiectoare hella cu lupa
-facut unghi de fuga
-schimbat toate 4 usile cu unele neruginite

Ce mai e de facut la masina:

-vopsita
-retapitat stalpii+plafonul
-schimbat parbrizul

Piese de schimb pt ea:

-cutie de viteza impecabila + timonerie + cardan cu flansa
-alternator
-pompa servo
-caseta de directie
-2 aripi neruginite
-stopuri normale
-4 usi complete neruginite
-2 seturi de oglinzi electrice heliomate
-pompa abs
-luneta spate

Masina se vinde la pret de 1700 euro absolut FIX
Nu sunati pentru negocieri sau alte chestii pentru ca in masina s-a bagat mai mult decat am scris aici!
Motivul vanzarii: vreau sa incep alt proiect, daca se da bine daca nu o continuu pe asta

Mario_rw 23-06-13 13:16

Re: Vand E34 520i
 
Salutare!


Are taxa platita?

liviu91 23-06-13 13:21

Re: Vand E34 520i
 
Quote:

Originally Posted by Mario_rw (Post 5508778)
Salutare!


Are taxa platita?

A fost inmatriculata in 2002 deci clar nu are taxa, eventual vama pe aceea vreme! Cu 400 ron se da in judecata si in 3 luni ai acasa foaia sa o treci pe tine!

Swamp Boy 24-06-13 09:33

Re: Vand E34 520i
 
Bafta tati la vanzare. Pacat pacat

liviu91 24-06-13 10:12

Re: Vand E34 520i
 
Quote:

Originally Posted by Swamp Boy (Post 5509380)
Bafta tati la vanzare. Pacat pacat

Ms fratele meu, daca se vinde bine daca nu oricum ramane la mine! Mai tin anuntul pana plec dincolo , daca nu se da va ramane si ma voi ocupa de ea in continuare!

liviu91 28-06-13 08:41

Re: Vand E34 520i
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5509418)
Ms fratele meu, daca se vinde bine daca nu oricum ramane la mine! Mai tin anuntul pana plec dincolo , daca nu se da va ramane si ma voi ocupa de ea in continuare!

Accept schimburi doar cu E36 coupe! Masina va fi si vopsita!

liviu91 30-06-13 09:14

Re: Vand E34 520i
 
Quote:

Originally Posted by liviu91 (Post 5513153)
Accept schimburi doar cu E36 coupe! Masina va fi si vopsita!

1100 euro fix fara urmatoarele:

-piesele mentionate de schimb
-volan
-scaune
-semnale
-stopuri
-proiectoare


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning