Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Accesorii si conectica (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica.html)
-   -   Fire prea subtiri ? (https://forum.4tuning.ro/391-accesorii-conectica/379179-fire-subtiri.html)

ValyMk4 21-06-13 01:56

Fire prea subtiri ?
 
Am si eu o intrebare ... firele originale ale masinii sunt destul de groase sa duca cum trebuie un cd player afermarket cu un set de difuzoare componente sau trebuie sa trag unele mai groase ?

ValyMk4 21-06-13 23:24

Re: Fire prea subtiri ?
 
1 Attachment(s)
AM facut o poza sa vedeti cat sunt de groase ... ce spuneti ?

_vrx_ 22-06-13 16:11

Re: Fire prea subtiri ?
 
Sunt ok !

ValyMk4 22-06-13 23:35

Re: Fire prea subtiri ?
 
Ok :) Mersi de raspuns


All times are GMT +2. The time now is 10:13.

- Copyright 2026 4Tuning