![]() |
Fire prea subtiri ?
Am si eu o intrebare ... firele originale ale masinii sunt destul de groase sa duca cum trebuie un cd player afermarket cu un set de difuzoare componente sau trebuie sa trag unele mai groase ?
|
Re: Fire prea subtiri ?
1 Attachment(s)
AM facut o poza sa vedeti cat sunt de groase ... ce spuneti ?
|
Re: Fire prea subtiri ?
Sunt ok !
|
Re: Fire prea subtiri ?
Ok :) Mersi de raspuns
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:13. |
- Copyright 2026 4Tuning