![]() |
Unde sa pun tweeterele ?
1 Attachment(s)
Unde ar fi cel mai bine sa pun tweeterele ?
|
Re: Unde sa pun tweeterele ?
Exact in modelul asta de masina am ascultat tw montate pe stalp...si sunt convins ca acolo suna cel mai bine.D`aia le`a si montat acolo..
|
Re: Unde sa pun tweeterele ?
Unde pe stalp mai exact ??
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:02. |
- Copyright 2026 4Tuning