Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   Unde sa pun tweeterele ? (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/378885-pun-tweeterele.html)

ValyMk4 18-06-13 18:27

Unde sa pun tweeterele ?
 
1 Attachment(s)
Unde ar fi cel mai bine sa pun tweeterele ?

Mozzo 19-06-13 02:05

Re: Unde sa pun tweeterele ?
 
Exact in modelul asta de masina am ascultat tw montate pe stalp...si sunt convins ca acolo suna cel mai bine.D`aia le`a si montat acolo..

ValyMk4 19-06-13 10:35

Re: Unde sa pun tweeterele ?
 
Unde pe stalp mai exact ??


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning