Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Anunturi Auto Opel (https://forum.4tuning.ro/500-anunturi-auto-opel.html)
-   -   [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata (https://forum.4tuning.ro/500-anunturi-auto-opel/378382-vand-set-parasolare-lampa-incorporata.html)

RD-Woo 14-06-13 07:43

2 Attachment(s)
La vanzare un set de parasolare de pe modelul vectra B, potrivesc la fix si pe cielo.
modelul dispune de lampi de iluminare incorporate, inclusiv cu fire si mufe la capete pt legatura.
le-am probat, sunt in stare foarte buna. poze sumplimentare la cerere.

Pret fix: 60lei.
Contact: RD-Woo@ClubCielo.ro

Setul de parasolare sunt complete, se pot trimite cu posta si plata in sistem ramburs

RD-Woo 28-02-14 08:29

Re: [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata
 
4 Attachment(s)
Setul de parasolare din mesajul precedent s-a vandut intre timp, de astazi intra la vanzare alt set de parasolare OPEL. demontate de pe vectra B2, in stare excelenta, lampile au becuri incluse, oglinzile sunt perfecte, inclusiv mufe de adaptare si fire pt legarea lampilor de iluminat la plafoniera.

Le-am probat, functioneaza excelent. Pret fix: 75lei. se pot trimite cu posta romana sau curierat rapid, cu plata in sistem ramburs sau anticipat, in cont bancar.

ArtaN 03-03-14 17:06

Re: [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata
 
poate te ajuta la vanzare, compatibil cu Opel : kadett e, astra f, vectra A, ascona, cielo, nubira. Daewoo racer, cielo, nexia, espero. spor la vanzare! (mai pe toate modelele exista posibilitatea lipsei de instalatie electrice pentru ele) dar se poate face foarte usor! spor.

muntiu 03-03-14 19:00

Re: [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata
 
Quote:

Originally Posted by RD-Woo (Post 5672664)
Setul de parasolare din mesajul precedent s-a vandut intre timp, de astazi intra la vanzare alt set de parasolare OPEL. demontate de pe vectra B2, in stare excelenta, lampile au becuri incluse, oglinzile sunt perfecte, inclusiv mufe de adaptare si fire pt legarea lampilor de iluminat la plafoniera.

Le-am probat, functioneaza excelent. Pret fix: 75lei. se pot trimite cu posta romana sau curierat rapid, cu plata in sistem ramburs sau anticipat, in cont bancar.

pozele sunt cu parasolarele mele, cum de?

RD-Woo 03-03-14 19:46

Re: [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata
 
Quote:

Originally Posted by ArtaN (Post 5674336)
poate te ajuta la vanzare, compatibil cu Opel : kadett e, astra f, vectra A, ascona, cielo, nubira. Daewoo racer, cielo, nexia, espero.

Da, mersi fain pt completare ;)

Quote:

Originally Posted by muntiu (Post 5674391)
pozele sunt cu parasolarele mele, cum de?

Si parasolarele mele care le am la vanzare sunt identice
acelasi model, aceleasi caracteristici. sper sa nu va fie cu banat!
amu' de-o fi problema, apelam la un moderator :rolleyes2

RD-Woo 07-03-14 12:46

Re: [VAND] Set parasolare cu LAMPA incorporata
 
S-a vandut setul de parasolare, topic closed!


All times are GMT +2. The time now is 09:10.

- Copyright 2024 4Tuning