![]() |
Opel Vectra c20ne - pt raliu
Salut,
Tocmai am achizitionat un opel vectra A - c20ne de raliu. Motorul este stock. Ce modificari as putea face pentru a creste puterea sau cuplu motor? Va multumesc |
Re: Opel Vectra c20ne - pt raliu
De ce ai luat c20ne? De ce nu c20xe sau let direct?
Serpi modificati dupa cei de xe, filtru, eliminare catalizator, injectoare cu debit mai mare, cip, admisie "de firma". |
Re: Opel Vectra c20ne - pt raliu
Quote:
Nu inteleg ,ai cumparato preparata de raliu sau urmeaza sa o faci? Daca vrei sa faci o vectra de raliu,pregateste-te sa bagi bani,depinde si de ce asteptari si unde vrei sa te dai cu ea. |
Re: Opel Vectra c20ne - pt raliu
Masina e facuta de raliu (macadam).
Acum caut un c20xe pentru translant. Voi pune in curand poze cu ea si pregatirea ei. |
Re: Opel Vectra c20ne - pt raliu
ce ai mai facut la masina/motor?
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning