![]() |
Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
2 Attachment(s)
|
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
vor Maris, fairplay!
|
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
Vot Reme pare cu mult mai reala decat alui Maris.Bravo imi place !
|
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
reme clar :)
motivele se observa ,cred, dintr-o privire |
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
Vot Reme(Jantele i se potrivesc perfect la buburuza)
@Maris: Sincer ca design imi placea mai mult a ta dar problema e ca lucrarea e cam....."sketch'y" |
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
Quote:
|
Re: Reme vs Maris || Smart Fortwo x2
Vot Reme, normal. Lasand fair-play-ul la o parte, masina ta e mult mai buna. Sa facem unu pe Fiat-ul 500 pe care sper sa il termin in curand. (l-am postat la mine pe thread)
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:07. |
- Copyright 2026 4Tuning