![]() |
Vand Trabant si Mobra
3 Attachment(s)
Vand un Trabant din 1981, porneste la sfert de cheie, cu probleme de ordin estetic pe ici pe colo.
Fostul proprietar m-a asigurat ca are tinichigeria facuta la podea si pe dedesubt. Se vinde cu un portbagaj plin de piese. Se poate vedea in Bucuresti, zona Bucurestii Noi. Pret: 1000 lei Deasemenea, mai am si o Mobra, un fost proiect de al meu, care porneste la prima pedala dar intra greu sau deloc in viteze..... Poze cu ea momentan nu am , revin cu poze dupa acest sfarsit de saptamana.... Se poate vedea in Bucuresti,zona Bucurestii Noi. Pret : 300 lei Telefon: 0721.152.408 IdMess: bortasr Daca cineva vine si le ia pachet, pretul este de 1150 lei |
Re: Vand Trabant si Mobra
funny thing, asta a fost masina mea :)) UP pt traby. scuze de offtopic
|
Re: Vand Trabant si Mobra
mobra ma intereseaza pe mine ! ai acte la ea?
poze te rog ! |
Re: Vand Trabant si Mobra
1 Attachment(s)
Azi am pornit-o...a pornit la a treia pedala dupa o iarna de stat afara....
Multe jante fara cauciucuri, elemente de caroserie, un motor de schimb....cam astea mai am pe acasa..... Din pacate nu am nici un act la ea....:cry: |
Re: Vand Trabant si Mobra
Trabantul a plecat...a ramas partaitoarea pe 2 roti....
|
Re: Vand Trabant si Mobra
Sus cu Mobraaa
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning