![]() |
CLUB FORD FOCUS MK2
3 Attachment(s)
Va salut as dori sa infintam un club al tuturor posesorilor de focus mk2 sa schimbam pareri legate de masinile noastre, sa ne intalnim in zona ploiestiului eu sunt din busteni si tatal meu are un focus 1,6tdci 2005 breck.Nu acum insa deoarece focusul este in service dupa ce i-sa deschis capota in mers.Astept pareri despre ideea mea.Asta e focusul tatalui
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning