Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere.html)
-   -   Cumpar intercooler (https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esapamente-tevi-intercoolere/377362-cumpar-intercooler.html)

razvaneluu 06-06-13 10:07

Cumpar intercooler
 
Cumpar intercooler si tubulatura pentru o turbina de vw 1.8T si tubulatura imi trebuie pentru montaj pe o dacie 1310

iuli84 06-06-13 23:00

Re: Cumpar intercooler
 
Inseamna ca nu ai nevoie de intercooler mare, problema e ca o sa faca poc saracul motor, daca victima va fi cel al masinii :lol:
Legat de cerinta ta, aveam un intercooler prin magazie cu marimea aproximativa 40x20x6 cm, iesiri pe 50mm parca, daca esti interesat til pot da pentru o suma modica gen 50 lei. Cu tubulatura o sa fie mai greu aici, sfatul meu cauta pe la firmele care confectioneaza inox, coturile siliconice le ei mai eftin de pe ebay.

bv58bar 12-06-13 21:51

Re: Cumpar intercooler
 
pui o poza cu el, te rog
asta daca nu l-a luat deja colegul de mai sus
multumesc

iuli84 12-06-13 22:57

Re: Cumpar intercooler
 
Poze, initiatorul topicului nu mi-a raspuns inca.

http://i42.tinypic.com/21bkxtj.jpg
http://i44.tinypic.com/1zgqan6.jpg
http://i39.tinypic.com/dq66pv.jpg
http://i40.tinypic.com/412yw.jpg

bv58bar 12-06-13 23:29

Re: Cumpar intercooler
 
bine ca ai dat cu ruleta pe el
maine sa vad daca incape unde vreau sa-l montez
intrarea si iesirea de cat sunt?
ai idee de pe ce cilindree vine?

razvaneluu 13-06-13 20:49

Re: Cumpar intercooler
 
alo , ce e aici :))) man am vb cu proprietarul si il iau eu pe 26 27 cand ajung la mare :)

bv58bar 13-06-13 20:54

Re: Cumpar intercooler
 
no pb, acum vroiam sa scriu ca nu-mi incape unde vroiam eu sa-l pun :-P

stay cool, intercooled :lol:

razvaneluu 13-06-13 23:02

Re: Cumpar intercooler
 
ms , bafta :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:09.

- Copyright 2026 4Tuning