![]() |
Cumpar intercooler
Cumpar intercooler si tubulatura pentru o turbina de vw 1.8T si tubulatura imi trebuie pentru montaj pe o dacie 1310
|
Re: Cumpar intercooler
Inseamna ca nu ai nevoie de intercooler mare, problema e ca o sa faca poc saracul motor, daca victima va fi cel al masinii :lol:
Legat de cerinta ta, aveam un intercooler prin magazie cu marimea aproximativa 40x20x6 cm, iesiri pe 50mm parca, daca esti interesat til pot da pentru o suma modica gen 50 lei. Cu tubulatura o sa fie mai greu aici, sfatul meu cauta pe la firmele care confectioneaza inox, coturile siliconice le ei mai eftin de pe ebay. |
Re: Cumpar intercooler
pui o poza cu el, te rog
asta daca nu l-a luat deja colegul de mai sus multumesc |
Re: Cumpar intercooler
Poze, initiatorul topicului nu mi-a raspuns inca.
http://i42.tinypic.com/21bkxtj.jpg http://i44.tinypic.com/1zgqan6.jpg http://i39.tinypic.com/dq66pv.jpg http://i40.tinypic.com/412yw.jpg |
Re: Cumpar intercooler
bine ca ai dat cu ruleta pe el
maine sa vad daca incape unde vreau sa-l montez intrarea si iesirea de cat sunt? ai idee de pe ce cilindree vine? |
Re: Cumpar intercooler
alo , ce e aici :))) man am vb cu proprietarul si il iau eu pe 26 27 cand ajung la mare :)
|
Re: Cumpar intercooler
no pb, acum vroiam sa scriu ca nu-mi incape unde vroiam eu sa-l pun :-P
stay cool, intercooled :lol: |
Re: Cumpar intercooler
ms , bafta :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:09. |
- Copyright 2026 4Tuning