![]() |
Noile modele de alarme auto
|
hahaha ce tare e aia cu BMW`ul hahahahahahahah esti dus :)
|
:lol:
Toate modelele sunt reusite ! Dar model K1L_NE1 este cel mai cool dupa parerea mea . Eu prima data am crezut ca e ceva serios deaoarece am uitat ca sunt la \"Divertisment\" :x |
:)))))).....:D:D:D....bwahahaha.....:lol: :lol: nush cum sa ma mai exprim
|
ce tare :lol: :lol: :lol: :lol: e misto si ala cu BATA, dar imi plac toate :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
de unde pot sa imi cumpar asha ceva?
:lol: :lol: :lol: :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 22:01. |
- Copyright 2026 4Tuning