![]() |
Pe vw forum sint rai băieții
Am trimis poze cu vanul t4 am greșit si m-au făcut praf ....la noi este mai bine
|
Re: Pe vw forum sint rai băieții
Tu.....tu sigur nu fumezi ceva?...iarba ceva?...ca asa pare din topicurile/posturile tale.
Daca ai facut prezentare pe vw forum ca si pe 4tuning cred si eu ca nu te au tratat prea frumos. |
Re: Pe vw forum sint rai băieții
Īnvăț cu greu dragi mei
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:37. |
- Copyright 2026 4Tuning