Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Porsche (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche.html)
-   -   Pe vw forum sint rai băieții (https://forum.4tuning.ro/289-discutii-porsche/376778-vw-forum-rai-baie.html)

cristian boy 01-06-13 19:47

Pe vw forum sint rai băieții
 
Am trimis poze cu vanul t4 am greșit si m-au făcut praf ....la noi este mai bine

JDV 01-06-13 19:58

Re: Pe vw forum sint rai băieții
 
Tu.....tu sigur nu fumezi ceva?...iarba ceva?...ca asa pare din topicurile/posturile tale.
Daca ai facut prezentare pe vw forum ca si pe 4tuning cred si eu ca nu te au tratat prea frumos.

cristian boy 01-06-13 20:01

Re: Pe vw forum sint rai băieții
 
Īnvăț cu greu dragi mei


All times are GMT +2. The time now is 05:37.

- Copyright 2026 4Tuning