![]() |
cumpar e34 520i
cumpar e34 520i neinmatriculat sau bulgaria......
astept oferte ym powerbmw2001:D |
Re: cumpar e34 520i
Quote:
|
Re: cumpar e34 520i
vezi ca pe BUZAU ..pe TOCMAI..sau MERCADOR ...
era un 525din 1995 facelift....cu jante 16x9j , interior full piele ,clima functionala ....BLOCANT vb cu el 800e !!! poti sa il cauti daca te ajuta :) |
Re: cumpar e34 520i
ms mult dar vreau doar 520.....imi trebuie motorul....:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:32. |
- Copyright 2026 4Tuning