Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Amplificatoare auto & stuff (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff.html)
-   -   Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m (https://forum.4tuning.ro/554-amplificatoare-auto-and-stuff/376374-vand-cablu-stinger-6-canale-rca-6m.html)

synkro 29-05-13 13:01

Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
2 Attachment(s)
Vand cablu Stinger 6 canale pentru interconect headunit -> amplificatoare (6 RCA -> 6 RCA), de aproximativ 6M. Poate fi folosit pentru a trimite semnal preamplificat pentru 4 boxe si subwoofer.
Calitate foarte buna, cablul este in stare excelenta.

- Six Channel Interconnects
- Directional
- Double Shielded
- Double Twisted Pair Construction (Elimates unwanted interference for superior sound and musical purity)
- Two Piece Metal Locking Ends with Rubber Grip
- Machined Shoc-Krome Plated
- Split Tip RCA (Delivers high performance signal and prevents corrosion)
- Continuous Connection (eliminates solder points for superior signal)
- Full Size Satin Metal RCA Body (Provides exceptional connection and stylish install)
- Unparalleled Noise Rejection
- Satin Chrome Finish
- Outstanding Sound Quality

Codul cred ca este SHI6317, pret de lista ~100$.
Pretul meu: 100 RON
0731 038 524

Tavyyyy 03-06-13 14:33

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Nu are nici o problema? Ca vad ca a 3-a mufa de sus din a 2-a poza e ciudata? Pare aplatizat centrul si partea metalica pare mai lunga

games_bond 03-06-13 14:39

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Parca ar avea o mufa mama in ea... o fi iesit cu totul.

synkro 03-06-13 15:02

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by games_bond (Post 5490165)
Parca ar avea o mufa mama in ea... o fi iesit cu totul.

da, avea o mufa mama :) am scos-o si e in regula, nu are nicio problema (in afara de statia din care a iesit mufa mama :) )

VFFtuning 04-06-13 14:20

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
salut te intereseaza un difuzor de sub kenwood de 25cm la schimb???multumesc

synkro 04-06-13 14:50

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by VFFtuning (Post 5491230)
salut te intereseaza un difuzor de sub kenwood de 25cm la schimb???multumesc

Salut, ce model este şi în ce stare se află?

VFFtuning 05-06-13 14:56

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by synkro (Post 5491262)
Salut, ce model este şi în ce stare se află?

este un model mai vechi il am de nou cumparat de mine din magazin nu a fost abuzat a mers mai mult fara amplificare, modelul este kfc w2502 ....o serie reusita din cate am inteles....
http://www.google.ro/search?newwindo...mg.PjyZSb3c_8U
daca vrei il vezi il probezi la mine sta degeaba si daca iti place facem targul :)

synkro 05-06-13 16:23

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by VFFtuning (Post 5492302)
este un model mai vechi il am de nou cumparat de mine din magazin nu a fost abuzat a mers mai mult fara amplificare, modelul este kfc w2502 ....o serie reusita din cate am inteles....
http://www.google.ro/search?newwindo...mg.PjyZSb3c_8U
daca vrei il vezi il probezi la mine sta degeaba si daca iti place facem targul :)

pai daca a mers fara amplificare poate fi considerat abuz :lol:

din pacate e mai slab decat ce am, deci sunt nevoit sa refuz schimbul, merci oricum! te astept sa iei cablul :arrow: cash :D

VFFtuning 06-06-13 13:15

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
da este slabut ca putere intadevar....mai lasi ceva la pret? chiar ma intereseaza cablul :)

synkro 06-06-13 13:34

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by VFFtuning (Post 5493225)
da este slabut ca putere intadevar....mai lasi ceva la pret? chiar ma intereseaza cablul :)

De la 100$ la 100RON eu consider ca e suficient de cinstit pretul, nu l-am pus cu gandul de a negocia cativa lei... ;)

VFFtuning 06-06-13 14:18

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by synkro (Post 5493240)
De la 100$ la 100RON eu consider ca e suficient de cinstit pretul, nu l-am pus cu gandul de a negocia cativa lei... ;)

pretul este destul de foarte cinstit mai ales daca nu are nici un defect :) dar asa suntem noi romanii mai negociem mai tregem de pret in jos poate il luam mai pe nimic :) ok lasand gluma la o parte daca poti s mi l rezervi pana pe 15 cand iau banii.....sau poate mai devreme :)tre sa imi dea cineva niste banuti.....TE SCAP DE EL CU CEA MAI MARE PLACERE :)

synkro 06-06-13 15:01

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Quote:

Originally Posted by VFFtuning (Post 5493265)
pretul este destul de foarte cinstit mai ales daca nu are nici un defect :) dar asa suntem noi romanii mai negociem mai tregem de pret in jos poate il luam mai pe nimic :) ok lasand gluma la o parte daca poti s mi l rezervi pana pe 15 cand iau banii.....sau poate mai devreme :)tre sa imi dea cineva niste banuti.....TE SCAP DE EL CU CEA MAI MARE PLACERE :)

Nu are niciun defect, a fost montat si demontat pe masina functional!

Am mai primit mesaj de la cineva care il doreste, primul venit primul servit pentru ca am mai avut surprize neplacute :)

Stima!

VFFtuning 06-06-13 16:09

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Ok asa e corect in ce zona locuiesti

synkro 10-06-13 08:42

Re: Vand cablu Stinger 6 canale RCA - 6m
 
Vandut!


All times are GMT +2. The time now is 05:22.

- Copyright 2024 4Tuning