![]() |
Opel Astra 2004 benzina.
Salutare. Am un Opel Astra din 2004 pe benzina si as vrea sa il trec pe GPL. Rezervorul de gaz vreau sa il montej in locul rotii de rezerve. As fi bucuros sa mai discut cu alti useri de aici in legatura de GPL.
Avantaje: costul mai mic la GPL in comparatie cu benzina mai prietenos pentru mediu iar dupa cateva mii de kilometrii incepi sa iti recapeti investitia Dezavantaje: motorul nu mai are aceeasi putere Va salut si va astept cu sfaturi, ideei. °Nu vreau sa imi iau alta pe Diesel° :) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:57. |
- Copyright 2026 4Tuning