![]() |
DonHacker - exemplu viu !
***********
bah baiatu` cred ca tu ai probleme..majoritatea de pe aici numai la misto stiti sa luati oamenii..da`va-n colo... :evil: :evil: !!Prima data uitatzi-va la voi si dupa aia judecati pe altii :evil: :evil: !! iara ma iau in gura cu toti '..........' Gratzian: nu conteaza cui a raspuns Don Hacker aici... nici nu sterg tot postul... e pacat de el... l-as muta la divertisment.... uite cum se intampla pe forum, cand cineva da sfaturi pe care nu si le asuma el intai.... il las ca exemplu negativ.... ca atunci cand mai face cineva aici, sa ii dau link, sa moara de rusine ca face ca Don Hacker !!!!! :lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning