![]() |
*CUMPAR* E36 Coupe !!!!
Asa cum spune si titlul, caut sa adopt un motan coupe undeva la 3000 E.
Ca si preferinte de baza: benzina, trapa, inima maxim 2.0, dublu climatronic. Astept ofertele dvs. Multumesc! |
Re: *CUMPAR* E36 Coupe !!!!
Salut , am exact ce iti trebuie .
Masina are interior recaro , telefon etc https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...2500-euro.html |
Re: *CUMPAR* E36 Coupe !!!!
Multumesc pentru oferta, am uitat sa mentionez, doresc ca masina cat mai clean, cat mai oem, sa nu fie "tunata custom", daca are piese de m3 e in regula si sa nu fi avut accident.
|
Re: *CUMPAR* E36 Coupe !!!!
Quote:
|
Re: *CUMPAR* E36 Coupe !!!!
Uite ceva frumos si numai cu piese OEM! http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...-12053643.html
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning