Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte activitati (https://forum.4tuning.ro/655-activitati.html)
-   -   Taxi Costinesti (https://forum.4tuning.ro/655-activitati/375706-taxi-costinesti.html)

vipcipy 24-05-13 10:41

Taxi Costinesti
 
Dupa cum bine stiti oficial a inceput vara, temperaturile au crescut considerabil asa ca VA ASTEPTAM LA MARE. Dupa cum bine stiti ( cei care vin in Costinesti) taxiurile nu sunt foarte des intalnite , deeacea Taxi Costinesti vine in intampinare turistiilor cu servicii de calitate dupa cum zice si Motto`ul nostru ORIUNDE , ORICAND DAR NU ORICUM !
Avem in dotare 3 masini 1 cielo executiv fabricatie 2006 16v ( care consuma ca porcu) , un ford modeo tdci de fabricatie 2005 ( de care suntem f multumiti ) si masina de suflet un vw vento 19 td 75cp 1994 :D
As vrea sa incep un proiect tunning pe partea de design cu vento ceva sa aduca a taxi , am ceva ideii , dar bine inteles astept si de voi cateva !
Acum pana la 15 iunie facem ceva minor iar dupa vara incepem ceva mai complex !
Orice idee este bine venita !
www.taxicostinesti.com
www.facebook.ro/taxi.costinesti

vipcipy 31-05-13 14:03

Re: Taxi Costinesti
 
Nici un interes asupra subiectului TAXI COSTINESTI :P ! va prind eu la vara pe litoral ! :P:P

scrisit 31-05-13 17:22

Re: Taxi Costinesti
 
La ce analfabet va scrie site-ul nu cred ca aveti prea mult succes.

vipcipy 03-06-13 09:18

Re: Taxi Costinesti
 
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5487460)
La ce analfabet va scrie site-ul nu cred ca aveti prea mult succes.

Esti exact tipul de Roman clasic ! URASC TIPUL ASTA DE OAMENI !
Forumurile astea sunt pentru socializare nu pentru a ne da care mai de care atot cunascatori ! Nu exista subiect de discutie pe internet unde sa nu apara un comment gen " ba ce prostii sunteti " . Sfatul meu pentru tine este sa fii mai consctructiv si daca poti sa ajuti , ajuta ! Nu incepe direct cu criticii , nu era mai omenesc sa zici " bai oameni buni , vedeti ca sunt greseli gramaticale corectatile" ?
Oricum iti multumesc pentru observatie .

scrisit 03-06-13 12:41

Re: Taxi Costinesti
 
Aaaaaaaaa! Deci tu l-ai scris.

De fapt tu esti romanul clasic, ai 4 clase, nu stii sa scrii, permisul n-am idee cum l-ai luat si vrei sa te imbogatesti.

vipcipy 04-06-13 08:57

Re: Taxi Costinesti
 
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5490012)
Aaaaaaaaa! Deci tu l-ai scris.

De fapt tu esti romanul clasic, ai 4 clase, nu stii sa scrii, permisul n-am idee cum l-ai luat si vrei sa te imbogatesti.

E clar nu cred ca avem ce discuta !
Este adevarat mai sunt oamenii in Romania care vor sa se imbogateasca si prin munca . PACAT MARE PACAT . Nu am si eu talentul necesar sa fur , sa sparg case sau sa cersesc prin Franta ! Toate cele bune .

scrisit 04-06-13 13:17

Re: Taxi Costinesti
 
Tu n-ai fost in stare sa inveti in scoala tainele literaturii, da' sa faci munca fizica.

vipcipy 04-06-13 20:43

Re: Taxi Costinesti
 
Rog un moderator sa stearga acest topic !

speeedy 05-06-13 17:45

Re: Taxi Costinesti
 
hahahahaha, bine ti-a mai zis-o 'scrisit'..

daca si taximetria e munca...

vipcipy 05-06-13 19:43

Re: Taxi Costinesti
 
Quote:

Originally Posted by speeedy (Post 5492438)
hahahahaha, bine ti-a mai zis-o 'scrisit'..

daca si taximetria e munca...

Tu cu ce te ocupi, daca nu sunt prea indiscret ?

vipcipy 05-06-13 19:45

Re: Taxi Costinesti
 
Cateodata ajung la premiza ca ne meritam soarta !!

mihaita40 08-06-13 16:32

Re: Taxi Costinesti
 
Salut, am o intrebare. Vrem sa ajungem in zona Costinesti pe data de 28 iunie. Exista posibilitatea de a lua un taxi de la Costinesti pana la halta Pescarus, acolo unde este satul de pescari pe malul marii? Exista drumul comunal 4 care pleaca din Costinesti si ajunge acolo. Vom avea ceva bagaje, cat ne-ar costa transportul Costinesti-gara Pescarus? Astept un raspuns, multumesc.

vipcipy 11-06-13 11:09

Re: Taxi Costinesti
 
Quote:

Originally Posted by mihaita40 (Post 5495212)
Salut, am o intrebare. Vrem sa ajungem in zona Costinesti pe data de 28 iunie. Exista posibilitatea de a lua un taxi de la Costinesti pana la halta Pescarus, acolo unde este satul de pescari pe malul marii? Exista drumul comunal 4 care pleaca din Costinesti si ajunge acolo. Vom avea ceva bagaje, cat ne-ar costa transportul Costinesti-gara Pescarus? Astept un raspuns, multumesc.

A-ti primit un raspuns in urma convorbiri telefonice !

Va stau la dispozitie cu orice intrebare , de orice natura , legata de litoralul Romanesc !

vipcipy 11-06-13 11:12

Re: Taxi Costinesti
 
Oferta utilizatori 4tuning ! ! !

Pentru toti cei care doresc cazare sau taxi in Costinesti si sunt utilizatori 4tuning , ofer reducere semnificativa !
Preturi incepand de la 20lei /pers Cazare + transport de la gara si inapoi la gara la plecare !
Casa se poate vedea aici http://www.cazarecostinesti.us/oferte/casa-duda/


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

- Copyright 2024 4Tuning