![]() |
Vw sau opel
Cum zice si titlu cumpar vw (golf de preferinta) sau opel (tigra sau astra),pana in 2500 euro.
Astept poze+pret.Merci |
Re: Vw sau opel
|
Re: Vw sau opel
|
Re: Vw sau opel
|
Re: Vw sau opel
|
Re: Vw sau opel
sambata am ajuns din germania cu un opel astra kombi 2004 1.6 103cp
argintiu geamuri electrice oglinzi electrice aer conditionat taxa mica euro 4 curat nu euro3 und D4 stopurile si farurile negre... comenzi pe volan... jante si gume in stare ft bune de vara poze doar in cazul in care esti interesat de masina... o dau repede la 2600 euro.. |
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning