Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Intrebati-ne de anvelope rare! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/374988-intrebati-anvelope-rare.html)

Argentis 18-05-13 15:20

Intrebati-ne de anvelope rare!
 
.....

VaLeX 18-05-13 15:58

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
195 40 16 - 2x
205 40 16 - 2x

VaLeX 18-05-13 19:18

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 5474351)
195 40 16 - 2x
205 40 16 - 2x

Si pretul va rog ...cati mm.

SynTheLaZ 18-05-13 19:35

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
165/45/17
185/40/17

Mersi

elDiabllo 18-05-13 20:33

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
225/35/17 ?

Argentis 18-05-13 21:45

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 5474500)
Si pretul va rog ...cati mm.

doar garda 45 la ambele latimi.

Argentis 18-05-13 21:48

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by SynTheLaZ (Post 5474510)
165/45/17
185/40/17

Mersi

la dimensiunile astea ramane sa mai evoluam inca in stocuri.

Argentis 18-05-13 21:49

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by elDiabllo (Post 5474548)
225/35/17 ?

225/40/17 descarc sigur marti. garda 35, va voi contacta daca intra zilele astea.

ps.(ne cunoastem? ati fost la depozitul din calea baciului vis-a-vis de Petrom in cluj, cu o masina inscriptionata cu stivuitoare?)

elDiabllo 18-05-13 22:11

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by Argentis (Post 5474610)
225/40/17 descarc sigur marti. garda 35, va voi contacta daca intra zilele astea.

ps.(ne cunoastem? ati fost la depozitul din calea baciului vis-a-vis de Petrom in cluj, cu o masina inscriptionata cu stivuitoare?)

Nu ne cunoastem nu am ajuns pe acolo sunt din Turda
Daca intra ceva te rog anunta-ma .
Ms

fixe27 20-05-13 18:55

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by Argentis (Post 5474325)
.....


255,225 sau 215 40 16 gasesc ceva?

Argentis 23-05-13 07:20

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by fixe27 (Post 5476532)
255,225 sau 215 40 16 gasesc ceva?

am 225/40/16 2 buc, peste 7 mm

si 4 buc 215/40/16, dunlop, 5.5 mm

andutzu_com 23-05-13 07:51

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
salut ceva ingust pe 18 '' ? gen 205/40/18 sau chiar 195.40.18

fixe27 25-05-13 05:09

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by Argentis (Post 5479096)
am 225/40/16 2 buc, peste 7 mm

si 4 buc 215/40/16, dunlop, 5.5 mm

Poze si preturi te rog...multumesc.

Argentis 25-05-13 11:16

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
Quote:

Originally Posted by fixe27 (Post 5481074)
Poze si preturi te rog...multumesc.

175 buc.

poze nu am posibilitatea acum. ti le trimit si le poti refuza daca nu iti plac.

(nu riscam sa trimitem anvelope slabe, ca sa platim dublu transport)

jamal2speed 02-06-13 12:51

Re: Intrebati-ne de anvelope rare!
 
185/50/R13 4buc. ????


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2026 4Tuning