![]() |
Vand dacia pentru rabla
Vand dacia pentru rabla :
Sunt doua probleme : -Actele suunt pe numele tatalui meu decedat( am toate actele) - lipsesc, o usa si o aripa ( am aripa dar e nemontata) pret 1000 de lei discutabil contact PM sau la tel" 0726321973 |
Re: Vand dacia pentru rabla
Quote:
|
Re: Vand dacia pentru rabla
baga o poza cu ea
|
Re: Vand dacia pentru rabla
1 Attachment(s)
poza...
|
Re: Vand dacia pentru rabla
up....sau schimburi cu .....orice :-)
|
Re: Vand dacia pentru rabla
up.....
|
Re: Vand dacia pentru rabla
up....
|
Re: Vand dacia pentru rabla
up....700 de lei
|
Re: Vand dacia pentru rabla
up 600 de lei
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:35. |
- Copyright 2026 4Tuning