Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Programul Rabla 2013: cupoane valorice, cupoane rabla (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla.html)
-   -   Vand dacia pentru rabla (https://forum.4tuning.ro/630-programul-rabla-2013-cupoane-valorice-cupoane-rabla/374866-vand-dacia-rabla.html)

deniel 17-05-13 12:44

Vand dacia pentru rabla
 
Vand dacia pentru rabla :
Sunt doua probleme :
-Actele suunt pe numele tatalui meu decedat( am toate actele)
- lipsesc, o usa si o aripa ( am aripa dar e nemontata)
pret 1000 de lei discutabil
contact PM sau la tel" 0726321973

deniel 27-05-13 11:24

Re: Vand dacia pentru rabla
 
Quote:

Originally Posted by deniel (Post 5473272)
Vand dacia pentru rabla :
Sunt doua probleme :
-Actele suunt pe numele tatalui meu decedat( am toate actele)
- lipsesc, o usa si o aripa ( am aripa dar e nemontata)
pret 1000 de lei discutabil
contact PM sau la tel" 0726321973

up....

Sven 28-05-13 14:54

Re: Vand dacia pentru rabla
 
baga o poza cu ea

deniel 30-05-13 10:24

Re: Vand dacia pentru rabla
 
1 Attachment(s)
poza...

deniel 05-06-13 13:57

Re: Vand dacia pentru rabla
 
up....sau schimburi cu .....orice :-)

deniel 11-06-13 15:38

Re: Vand dacia pentru rabla
 
up.....

deniel 24-06-13 14:28

Re: Vand dacia pentru rabla
 
up....

deniel 28-06-13 14:50

Re: Vand dacia pentru rabla
 
up....700 de lei

deniel 17-07-13 16:27

Re: Vand dacia pentru rabla
 
up 600 de lei


All times are GMT +2. The time now is 08:35.

- Copyright 2026 4Tuning