Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Renault tuning (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning.html)
-   -   cum cobor si eu o laguna 1 breck (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning/374852-cobor-laguna-1-breck.html)

nyckolas_77_nks 17-05-13 06:31

cum cobor si eu o laguna 1 breck
 
am o laguna1 brek si as vrea sa o las mai jos, pe fata ii schimb arcurile insa pe spate nu stiu cum sa procedez.....am inteles ca din barile de torsiune. imi poate expilca si mie cineva procedeeul. multumesc frumos si o zi cat mai placuta....


All times are GMT +2. The time now is 00:01.

- Copyright 2026 4Tuning