Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37481-poze-4tuning-burn-on-event-tuningdays2007.html)

RoSonic 03-04-07 01:55

Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
116 Attachment(s)
O prima selectie de fotografii din cadrul concursului de "cauciuc incins" :D
(vor urma mai multe in galeria foto)
Sper sa va placa! (camerei nu prea i-a placut cauciucul ars ajuns pe lentila :) )

markuletz 03-04-07 11:08

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
frumoase poze...imi zmulg paru din cap de nervi k nu am ajuns...

Donnyro 03-04-07 11:39

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Respect pentru toti participantii...

ceoby 03-04-07 11:40

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
desi ca in totdeauna ursuletzu peste tot era frumos rau mustangul ala

Luigyy 03-04-07 13:48

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
prea tare ce a fost akolo

marian cristian 03-04-07 14:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
oricat tot ursuletzu Rullz......... ce mustang nu s-a rotit cum se roteste u n ursulet..... am vazut neste fillme majina e frumoasa... dar degeaba nu s-a rotit frumos.......:D:D:D:D

Tzus 03-04-07 14:48

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Predominant BMW...in special "Ursuletz"...frumos...mult cauciuc ramas pe asfalt.

B 10 TNG 03-04-07 15:08

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Da M3 cel nout? Nu am vazut filmuletul cu el!!
Felicitari organizatorilor ptr un eveniment care v a intra in istorie!!

redplade 03-04-07 15:37

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
2 Attachment(s)
super merfa pozele ;) vedem si la anu mai rau :D

Bobby boss 03-04-07 15:58

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Asta inseamna arat bravo baeti super sow

giubau_v8 03-04-07 16:13

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
3 Attachment(s)
Ceva Frumos...

M|cutz^ 03-04-07 16:19

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Ba frate sincer sa fiu a fost super tare....

D R A 03-04-07 17:46

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
cine are poze cu HAI atunci cand iese din masina , dar sa fie din fata pozat, sa le urce
Multumesc

Guwy 03-04-07 17:56

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Cred ca a fost cel mai tare show de la noi din tara ... Felicitari tuturor participantilor ... ati facut un show jmecher . Va salut .

Paul 03-04-07 18:11

Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
 
Nu crezi ! a fost sigur !


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning