![]() |
Aprilia RS 50 - nu trage
Buna seara ,
Am o aprilia RS 50 din 2002 . Simptome : Nu trage , merge groaznic de incet undeva la 20km/h si da rateuri Au fost schimbate urmatoarele piese : set motor, pompa de apa, toba, am pus un carburator de 17.5mm, simeringurile toate Ce sa-i mai fac ca deja innebunesc cu el ? Multumesc pentru ajutor ! |
Re: Aprilia RS 50 - nu trage
Salut. Intai trebuie sa ii faci rodaj, e normal sa traga mai greu. Schimba bujia, filtrul de aer daca e murdar. Dar mai intai fai rodaj!
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:01. |
- Copyright 2026 4Tuning