Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand / Schimb Bmw E46 Impecabil (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/374225-schimb-bmw-e46-impecabil.html)

Iuly04 12-05-13 18:17

/ Schimb Bmw E46 Impecabil
 
8 Attachment(s)
Vand sau schimb bmw e46 in stare impecabila . Masina a fost adus din Germania in urma cu 2 ani ... si singurul defect este ca acesta este inscrisa pe BG.
Motor 1.9 Benzina , an 2001 , 140.000 Km Reali, 120 Cp, cutie 5 trepte , senzori parcare , senzori ploaie , angel eyes , pilot automat , piele , scaune sport , pachet m tech 1 , jante pe 17 [m3] ...etc.
Dau si la combinatie pe alte masini plus diferenta din partea mea daca este cazul. Accept orice fel de teste .
Astept ofertele dumneavoastra.

Cu respect .

Pentru mai multe detalii contact me : 0760 775 220 .

Gti_edition 12-05-13 19:00

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5468071)
Vand sau schimb bmw e46 in stare impecabila . Masina a fost adus din Germania in urma cu 2 ani ... si singurul defect este ca acesta este inscrisa pe BG.
Motor 1.9 Benzina , an 2001 , 140.000 Km Reali, 120 Cp, cutie 5 trepte , senzori parcare , senzori ploaie , angel eyes , pilot automat , piele , scaune sport , pachet m tech 1 , jante pe 17 [m3] ...etc.
Dau si la combinatie pe alte masini plus diferenta din partea mea daca este cazul. Accept orice fel de teste .
Astept ofertele dumneavoastra.

Cu respect .

Pentru mai multe detalii contact me : 0760 775 220 .

https://forum.4tuning.ro/482-masini-b...chimb-bmw.html

Iuly04 13-05-13 15:25

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 5468106)


Imi pare rau dar nu se poate...nici daca mai primeam 2000 E de la tn diferenta :)) ! . Alfa Romeo este cea mai SCUMPA MASINA la piese .

kidu2006 13-05-13 17:25

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5468904)
Imi pare rau dar nu se poate...nici daca mai primeam 2000 E de la tn diferenta :)) ! . Alfa Romeo este cea mai SCUMPA MASINA la piese .

La fel si Renault, si Citroen si japonezele! Eu zic ca te inseli, am avut Alfa 147 si GTV si nu au fost asa scumpe piesele, am avut si japoneze si nu au fost scumpe piesele, lista poate continua!
Sau depinde ce intelege fiecare prin scump

Budy_ 13-05-13 18:54

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5468071)
Vand sau schimb bmw e46 in stare impecabila . Masina a fost adus din Germania in urma cu 2 ani ... si singurul defect este ca acesta este inscrisa pe BG.
Motor 1.9 Benzina , an 2001 , 140.000 Km Reali, 120 Cp, cutie 5 trepte , senzori parcare , senzori ploaie , angel eyes , pilot automat , piele , scaune sport , pachet m tech 1 , jante pe 17 [m3] ...etc.
Dau si la combinatie pe alte masini plus diferenta din partea mea daca este cazul. Accept orice fel de teste .
Astept ofertele dumneavoastra.

Cu respect .

Pentru mai multe detalii contact me : 0760 775 220 .

pret?

Iuly04 13-05-13 20:24

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5469152)
pret?


Budy , ti-am trimis msj.

alex.panciu 13-05-13 20:48

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
de ce e asa secret pretul la masina asta???

Budy_ 13-05-13 21:08

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5469252)
Budy , ti-am trimis msj.

Nu am primit.
Ar fi mai bine sa pui pretul pt toti...e mai ok.nu mai sta omul sa te deranjeze aiurea cu telefoane..care ii convine pretul bine..care nu..la revedere.

Iuly04 13-05-13 23:03

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by alex.panciu (Post 5469292)
de ce e asa secret pretul la masina asta???

Tinand cont de faptul ca masina asta a fost si este super intretinuta , si nu facuta pentru vandut... 4500 de euro pret fix. Cn vrea bn , cn nu iar bn.

alex.panciu 14-05-13 01:45

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5469487)
Tinand cont de faptul ca masina asta a fost si este super intretinuta , si nu facuta pentru vandut... 4500 de euro pret fix. Cn vrea bn , cn nu iar bn.

bafta la vanzare,ai mare nevoie la pretul asta!

Iuly04 14-05-13 16:05

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by alex.panciu (Post 5469565)
bafta la vanzare,ai mare nevoie la pretul asta!

SUSS !! Accept variante , in special seat leon , opel bertone , e46 coupe....

Budy_ 14-05-13 16:35

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Iuly04 (Post 5469487)
Tinand cont de faptul ca masina asta a fost si este super intretinuta , si nu facuta pentru vandut... 4500 de euro pret fix. Cn vrea bn , cn nu iar bn.

Hmm..stii ca nu face banii astia..nu?:rolleyes2
Ai dat pe ea 2500euro in germania,ai dat 400 sa o inscrii...ai omoarat-o pe aici 2 ani..si acum ceri 4500. Masina asta face 3000euro MAXIM MAXIM.:rolleyes2

alex.panciu 14-05-13 18:55

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5470094)
Hmm..stii ca nu face banii astia..nu?:rolleyes2
Ai dat pe ea 2500euro in germania,ai dat 400 sa o inscrii...ai omoarat-o pe aici 2 ani..si acum ceri 4500. Masina asta face 3000euro MAXIM MAXIM.:rolleyes2

stie si el stai linistit.....ori nu vrea sa o vanda,ori o incearca si el daca merge....acum doar stii vorba aia veche...prost e ala care da....dar e masina lui si poate sa ceara si 10.000 euro pe ea....:D

Budy_ 14-05-13 19:52

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by alex.panciu (Post 5470238)
stie si el stai linistit.....ori nu vrea sa o vanda,ori o incearca si el daca merge....acum doar stii vorba aia veche...prost e ala care da....dar e masina lui si poate sa ceara si 10.000 euro pe ea....:D

Pai cu 4500 iti iei E46 din 2003 neinmatriculat. In stare PERFECTA.adus si in tara... Dai la taxa 500euro si aia e.

alex.panciu 15-05-13 01:51

Re: / Schimb Bmw E46 Impecabil
 
Quote:

Originally Posted by Budy_ (Post 5470320)
Pai cu 4500 iti iei E46 din 2003 neinmatriculat. In stare PERFECTA.adus si in tara... Dai la taxa 500euro si aia e.

5000 euro,320 diesel,150 cai,an fab 2005,automat,piele,trapa,xenon fabrica,si multe altele,cu taxa platita,150.000 km reali verificati...a cumparat un prieten acum 2 luni......

hai ca am poluat topicul omului.....bafta la vanzare,oricum masina arata bine,nu e nimic de reprosat......


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning