![]() |
VANTAGE MEDIA TUNING SHOW 2005 ROMANIA
In sfarsit detalii exacte despre primul tuning show auto de amploare din Romania.
- adVANTAGE MotorShow 2005 - Tot aici puteti sa va inscrieti si pentru participare https://www.4tuning.ro/tuningshow/prezentare.asp Asteptam in continuare sa va manifestati intrebarile, asteptarile si sa ii provocati pe organizatori la cat mai multe dezvaluiri POZE : https://www.4tuning.ro/gal/index.php?cat=13 |
Salut!
E chiar o mare realizare acest Tuning Show! Ma bucur ca se face, in sfarsit, un asemenea eveniment. Am, totusi, o intrebare: Care ar fi ultima zi de inscriere pentru masini si care ar fi eventualele costuri de participare??? Numai bine! |
LEGAL RACING
Eu nu m-as grabi sa spun cat de mare si de tare este acest tuning show inainte de a-l vedea cu siguranta nu e primul si nici ultimul un exemplu pt asta puteti gasi aici: https://www.4tuning.ro/gal/thumbnails.php?album=2&page=1 |
am si eu o intrebare ....cat costa biletu de intrare pt spectatori ?
|
Multa bafta baieti ! Sunt convins ca va fi super ! Multa bafta !
|
Re:
Quote:
Probabil participantii platesc ceva, iar spectatorii liber, cel putin mie asa mi se pare de bun simt. |
Aveti aparate de masurat decibelii pentru concursul de sound ??? Nu stiu, intreb si eu, ca doar la acela m-as putea inscrie... :wink:
Un participant se poate inscrie si la exterior si la sound in acelasi timp, sau la mai multe categorii ??? Cum se va face departajarea si clasificarea ??? Cine ne raspunde la intrebarile pe care le punem noi aici ??? :roll: |
Si o ultima intrebare:
Pot oare cluburile sa aiba cate un mic sector, ca la SEMA SHOW, in care sa-si prezinte cateva masini, eventual sa se mediatizeze, ceva, acolo ??? Sper ca se oboseste vreun organizator sa ne raspunda, nu ??? :roll: |
rabdare... poate acum sunt ocupati... ;)
|
din cate stiu eu..ei nu intra f des pe net,cel putin fratimiu deloc pe forum(RUS)..cel mai bine ii sunati(CRED) pt detalii exacte..si mai este totusi o luna pana atunci.. :roll:
|
Lamuriri
In primul rind, permiteti-mi ca in numele echipei VANTAGE Media sa-mi cer scuze pentru \"intirzierea\" cu care se raspunde intrebarilor voastre.
Singura noastra \"scuza\" este aceea ca organizarea unui astfel de eveniment consuma multe resurse (materiale, umane, etc.) si timpul fizic nu ne permite monitorizarea acestui forum. Insa, pentru ca nu dorim a dezamagi pe nimeni, toate detaliile vor fi (cele ce nu au fost inca) directionate catre administratorul site-ului - GRATZIAN - care personal, sau prin intermediul staff-ului sau, va aduce lamuririle necesare voua. Acestea fiind spuse, speram ca - cu ajutorul echipei 4tuning, deja cunoscuta pentru profesionalismul ei - toate intrebarile voastre sa-si gaseasca raspuns si sa nu se dea loc la interpretari si speculatii referitoare la anumite detalii (ex: taxa participare; pret bilet intrare - exista sau nu?, etc.) - ! cele aparute deja speram sa fie \"accidentale\" si sa nu se mai repete. Cu multumiri pentru intelegerea si interesul acordat, VANTAGE Media |
multa bafta si masini multe si TUNATE :wink:
|
Salut...am si eu niste dileme...cine va fi juriul?ce conditii trebuie sa indeplineasca masinile pentru a participa?ma refer aici la un minim necesar de transformari...ma gandesc ca nu orice masina poate participa spatiul fiind limitat in incinta halei...mersi...bafta
|
Intrebare
Am si yo o intrebare ! cam pe unde e prisma 2 asta ? Merci mult !!
|
DN1, spre Ploiesti.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning