Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand NOKIA N80 Extra Full++ (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/37379-vand-nokia-n80-extra-full.html)

sebi_glumetu 01-04-07 23:51

Vand NOKIA N80 Extra Full++
 
Vand nokia N80 impecabil, tipla originala pe ecran, pachet extra full cu tot ce are in cutie ++ 2 softuri de navigatie tomtom 6 si route 66 ambele cu harta romaniei si europa de est, card 1 gb cu joace theme programele, ....garantia in alb la Vodafone, niciodata cu probleme sau alte interventii externe, are 35 de ore vb, iol am de 5 luni, dar nu are absolut nici un semn de lovitura, zgaritura, scapare pe jos...NIMIC este intradev ar IMPECABIL.rog seriozitate. YM:sebi_glumetu.
pret usor negociabil 1100ron sau schimb cu nokia N93 Aceleasi conditii (garantie- poate sa fie codat vodafone, pachet complet, fara urme de cazaturi/lovituri/folosinta extrema.....cum este al meu cel putin asa sa fie si al vostru) Rog seriozitate.

sebi_glumetu 03-04-07 09:21

Re: Vand NOKIA N80 Extra Full++
 
se intelege nu ca mai dau eu diferenta de bani...

dr_dumi 04-04-07 13:24

Re: Vand NOKIA N80 Extra Full++
 
ce culoare e? e codat vodafone?

sebi_glumetu 04-04-07 13:46

Re: Vand NOKIA N80 Extra Full++
 
da scuze, greseala mea - este argintiu si este codat Vodafone. cer scuze.
bafta

sebi_glumetu 06-04-07 12:31

Re: Vand NOKIA N80 Extra Full++
 
sa dat .bafta se inchide acest post


All times are GMT +2. The time now is 08:17.

- Copyright 2026 4Tuning