Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   VAND e36 cabrio (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/373619-vand-e36-cabrio.html)

3m 07-05-13 23:36

VAND e36 cabrio
 
6 Attachment(s)
vand 320i cabrio din 94'

bara fata m
bara spate m
praguri m
bandouri m
oglinzi m
xenon faza scurta
jante pe 15 bbs sau pe 16 cele originale de cabrio
aripi roluite fata spate ( cele de pe fata sunt in stare ff buna , la cele de pe spate a inceput sa mai puste lacul/vopseaua ,, nu stiu ce si cum , arata ca in poze oricum )
prelata in stare buna ( luneta trebuie polisata ca mi-a zgariat-o un prieten cand a vrut sa o curate ) decapotare semi-electrica , motorasul de la prelata este dat jos ca s-a crapat , am facut rost de altul , trebuie montat si legat firele calumea la buton ..
interior recaro din piele neagra , scaune fl cu incalzire ( scaunul soferului uzat pe laterala din stanga si sezut ) , presuri de cauciuc + presuri de mocheta in stare impecabila ..
obc 11 butoane , cass original rds , volan m ( reglabil ), blocant 3.45 etc ..
suspensie reglabila TA noua fata-spate ( purtata aprox 1000km maxim ) , partea fata : bucse , capeti de bara , pivoti , bielete etc .. schimbate odata cu suspensia .... bujii si filtre schimbate vara trecuta .. urmeaza sa ii fac schimbul de ulei .. masina este intretinuta pe cat de bine am putut ..
--- optional hardtop si tobe ( intermediara si finala ) de la borla pro inox ---


pret 4200 usor negociabil sau 4700 cu hardtop + tobe - nu prea sunt interesat de nici un schimb !!!

contact aici sau la telefon 0746629470 ! ( nu veniti cu oferte de cacao sau cu schimburi )

3m 09-05-13 22:59

Re: VAND e36 cabrio
 
2 Attachment(s)
upp !!

3m 12-05-13 00:36

Re: VAND e36 cabrio
 
posibil schimb cu un coupe intretinut si facut cu gust ( fara 1.6 !!! )

3m 13-05-13 10:37

Re: VAND e36 cabrio
 
3700 FIXXX !! cu jante de tabla , parbriz plesnit ( am primit o minge 'zdravana' ) + deflector !!

3m 17-05-13 12:48

Re: VAND e36 cabrio
 
upp !!! schimb chiar si cu sedan facut cu gust !

3m 21-05-13 20:37

Re: VAND e36 cabrio
 
schimb doar pe coupe !!!

3m 24-05-13 07:10

Re: VAND e36 cabrio
 
uppp !

3m 27-05-13 07:22

Re: VAND e36 cabrio
 
3800 cu tot cu hardtop !! pret FIX ! valabil doar saptamana asta !

Addr 28-05-13 20:46

Re: VAND e36 cabrio
 
Salut...super masina...ce anvelope aveai pe jantele din poza asta?

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1367962359

3m 29-05-13 07:42

Re: VAND e36 cabrio
 
Quote:

Originally Posted by Addr (Post 5484755)
Salut...super masina...ce anvelope aveai pe jantele din poza asta?

https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1367962359

salut , ms , 195/65

3m 03-06-13 00:32

Re: VAND e36 cabrio
 
schimb pe un coupe impecabil !

3m 11-06-13 21:08

Re: VAND e36 cabrio
 
inca valabil ! ( pana vine vremea buna :)) ]

3m 18-07-13 12:02

Re: VAND e36 cabrio
 
masina a 'primit' triple pe leduri ( modelul clar rosu-alb ) , semnale oem portocalii , interior recaro semi-piele in stare f buna , blocant 3.45 ...

masina se vinde fara hardtop !!!

nu accept nici un fel de varianta !!

anuntul va fi valabil pentru o scurta perioada !!

PRET 3200e !!

butnaru mihai 28-07-13 12:43

Re: VAND e36 cabrio
 
cu sedanul meu te coafeaza???


All times are GMT +2. The time now is 07:03.

- Copyright 2026 4Tuning