Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   condensator sau a 2-a baterie (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/373481-condensator-2-baterie.html)

SJ-82-GMA 06-05-13 20:20

condensator sau a 2-a baterie
 
salutari,vreau un sfat,ce ar fi mai indicat pt concurs si ascultat zi cu zi,statie 2500w ground zero si woofer 15",am condensator de 1farad si am inca o baterie de 85ah,aceasi marca si putere cu cea din fata,alternator modificat la 120ah,care ar fi mai ideal sa ramana pe masina?astept pareri

gaby007 06-05-13 21:30

Re: condensator sau a 2-a baterie
 
Bateria 100% daca nu te incurca prin portbagaj.

Stage1 07-05-13 01:27

Re: condensator sau a 2-a baterie
 
Pentru tine care ipostaza suna mai bine ?
- aburi/picaturi de apa pt supravietuire
- bidon sanatos cu apa la nevoie
Eu aleg bidonul, drept urmare te rog sa alegi bateria ;)


All times are GMT +2. The time now is 19:27.

- Copyright 2026 4Tuning