![]() |
condensator sau a 2-a baterie
salutari,vreau un sfat,ce ar fi mai indicat pt concurs si ascultat zi cu zi,statie 2500w ground zero si woofer 15",am condensator de 1farad si am inca o baterie de 85ah,aceasi marca si putere cu cea din fata,alternator modificat la 120ah,care ar fi mai ideal sa ramana pe masina?astept pareri
|
Re: condensator sau a 2-a baterie
Bateria 100% daca nu te incurca prin portbagaj.
|
Re: condensator sau a 2-a baterie
Pentru tine care ipostaza suna mai bine ?
- aburi/picaturi de apa pt supravietuire - bidon sanatos cu apa la nevoie Eu aleg bidonul, drept urmare te rog sa alegi bateria ;) |
| All times are GMT +2. The time now is 19:27. |
- Copyright 2026 4Tuning