![]() |
nou sau sh
buna, am o intrebare.. de majorat as vrea o masina.si ma gandesc: am o obsesie pt ursuleti, dar oare chiar se merita?sau mai bine investesc intr-o masina noua?
|
Re: nou sau sh
Daca esti incepator,recomand o masina mai noua,mai sigura.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:03. |
- Copyright 2026 4Tuning