![]() |
Cumpar subwoofer !
Cumpar subwoofer activ !!
|
Re: Cumpar subwoofer !
Am eu un subwoofer activ, BLUETECH . Daca te intereseaza intra pe SiloSs_88 , daca nu raspund da-mi un telefon la 0742 047 254 - Silviu .
Uite despre ce e vorba : http://www.telecomenzi.ro/image.php?id=3240 Daca esti din Bucuresti eu maine sau poimaine vin la 4tuning days si ne putem intalni acolo sa asculti aparatul/sa-l iei . |
Re: Cumpar subwoofer !
Valabil !!
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:35. |
- Copyright 2026 4Tuning