Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Intermediate (https://forum.4tuning.ro/699-intermediate.html)
-   -   PL DESIGN VT (https://forum.4tuning.ro/699-intermediate/371940-pl-design-vt.html)

lovenady 23-04-13 19:59

PL DESIGN VT
 
18 Attachment(s)
Salut ,se pare ca cass sa ocupat de aceasta sectiune ,nu sunt ,ma stiti de destul timp iar astea sunt lucrarile mele:arrow:

Reme 24-04-13 22:01

Re: PL DESIGN VT
 
Salutare Lovenady!


Vad difente mari intre lucrari. Evolutia este foarte buna! Ar putea fi si mai buna ceea ce te faci sa muncesti mai bine si mai mult si poate cu si mai multa atentie.

Spor la modificat masini si bafta cu ele!

Ca$$ 03-05-13 22:07

Re: PL DESIGN VT
 
felicitari pentru promovare :D

lovenady 03-05-13 22:30

Re: PL DESIGN VT
 
2 Attachment(s)
se pare ca ma apucat boala de frantuzesti ,momentan lucrez la asta ,un peugeot 406 , bara fata este inspirata din taxi 3 iar restul sunt idei de-ale mele . nu ma intereseaza daca o sa arate toony ,ma intereseaza ca idee de tuning :rolleyes2

lovenady 07-05-13 23:19

Re: PL DESIGN VT
 
1 Attachment(s)
next wip la peugeot ,lucrez putin pe zi ,am gasit si background ,reflexiile pe geam sunt gata, jentile le-am fixat cm trb , originalu e mai sus .astept opinii

Reme 07-05-13 23:26

Re: PL DESIGN VT
 
Quote:

Originally Posted by lovenady (Post 5463477)
next wip la peugeot ,lucrez putin pe zi ,am gasit si background ,reflexiile pe geam sunt gata, jentile le-am fixat cm trb , originalu e mai sus .astept opinii

mi se pare cam plata aun pic, nu mergea un pic mai inalt plafonul? oricum astept finalul!

cannonball 08-05-13 00:02

Re: PL DESIGN VT
 
1 Attachment(s)
Refa bara ca e decalata rau fata de masina

Maris 08-06-13 06:23

Re: PL DESIGN VT
 
Un sfat. Ca sa nu mai iasa asa cartoony fa caroseria folosind alb si negru, nu te complica folosind tonuri diferite ale unei culori. Asa, incepi masina cu alb negru, iar apoi iti e mult mai usor sa o colorezi cum vrei tu si sa nu mai arate chiar asa cartoony. Oricum eu unu apreciez mai mult o lucrare daca prezinta un kit frumos si original, nu copy-paste, decat una care este f real lucrata dar OZN. Iar bara fata, fa tu una, asta inspirata in taxi 3, nu e cine stie ce. Iar reflexiile de pe geamuri nu sunt terminate!

lovenady 08-06-13 09:43

Re: PL DESIGN VT
 
multumesc ,oricm peugeotul lam lasat de o parte ,practic numi mai arde de el ,o sa lucrez la aston martinu de la amical ,bodyu o sa fie facut doar din capu meu

lovenady 21-07-13 11:56

Re: PL DESIGN VT
 
2 Attachment(s)
am terminat si lupo de la amicale ,o sa vina un update la geamurile laterale,

Reme 21-07-13 22:17

Re: PL DESIGN VT
 
Quote:

Originally Posted by lovenady (Post 5531575)
am terminat si lupo de la amicale ,o sa vina un update la geamurile laterale,

dupa cum ti-am mai zis, imi place enorm bad boyul si imbinarea cu caroseria.

lovenady 26-08-13 00:43

Re: PL DESIGN VT
 
2 Attachment(s)
si mitsu de la amicale

Reme 26-08-13 09:45

Re: PL DESIGN VT
 
Quote:

Originally Posted by lovenady (Post 5557268)
si mitsu de la amicale

frumos realizat! Simplu si frumos!

lovenady 28-08-13 13:36

Re: PL DESIGN VT
 
2 Attachment(s)
e30 de la amicale ,masina mea favorita ,facuta pe gustul meu ,pacat ca nu iam pus si un kit mt2 ca sa fie perfecta , pleoapele si eleronul sunt brush

lovenady 20-09-13 21:09

Re: PL DESIGN VT
 
2 Attachment(s)
Noul proiect ,este 911-ele de la tematic, dar nu voi participa fiindca va fii un concept car nu restaurare, astept pareri despre masina.
Se vrea a fii un 911 semi-sedan , sper sa am timp sa o finalizez fiindca sunt ocupat cu liceul ,termen pt ea nu am ,dar intro luna sper sa o termin si sami iasa cat de cat realista

Iar numele pt concept va fii: Porsche BRS-9


All times are GMT +2. The time now is 10:21.

- Copyright 2024 4Tuning