![]() |
Cel mai bun stand de club?!
Dupa parerea voastra care e cel mai bine organizat/prezentat/aratos stand al unui club prezent la TuningDAYS?!
Precizez ca in aceasta categorie nu intra si standurile firmelor (ex.: MBM, Racing Nick, SKN Romania, etc) iar optiunile au fost selectate din lista cluburilor inscrise, prezenta pe site'ul 4tuning |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Dupa parerea mea primul stand dupa ANONYMOUS MOTORSPORT :)) , adica locul 2 este Dream Squad !!!
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
nu neg... eu am votat pt Dream Squad pt ca este un club nou, care si-a facut aparitia pt prima oara in "lume" la acest salon si pt ca doar 4/5 oameni au reusit sa aranjeze un stand. deja toata lumea stie ca Anonymous e printre numele "grele" si totusi puterea de munca e mult mai mare cand vine vba de ei ;)
multumim pt aprecieri Toba :) |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Eu nu am mers pe criterii de genul "club nou, membrii prieteni, cati oameni au muncit la aranjarea standului" ci am fost obiectiv.Dream Squad este un stand cu bun gust, interesanta ideea de a avea asezate masiniile in functie de provenienta.
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Nu pot decat sa ii felicit pe cei care au votat cu alt club decat cel din care fac parte ! Mare caracter ! Acestia sunt oameni adevarati ! Respect
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Vad ca au intrat in calcul privind cel mai frumos stand si cluburi care lasa de dorit fata de standurile lor.Imi doresc sa se voteze cu seriozitate, daca vad ca se voteaza subiectiv maine toti membrii ANONYMOUS MOTORSPORT + fanii + prieteni + rude , vor fi obligati sa intre si sa voteze pentru noi.Dupa parerea mea, singurul club care poate intra in competitie cu campionul de anul trecut la aceasta sectiune si anume ANONYMOUS MOTORSPORT :)), este Dream Squad.Nu sufar dar acesta e adevarul.
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Eu sincer am vazut anu acesta un progres fata de anul precedent , IN MARE PARTE ! Felicitari celor implicati !
P.S.: Fiecare este subiectiv , e un lucru normal ! |
Re: Cel mai bun stand de club?!
mie imi place ca sunt deja 38 de voturi, probabil majoritatea sunt date de membri de club...
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Eu ma bucur ca Speedline nu are f multi membrii si totusi a primit destule voturi pana acum. Nu am incercat sa impresionam prin decor ci prin exponate.
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Quote:
Se vede numai prin fotografiile atasate ca "teaser" :p E bine ca avem si noi o singura poza si un singur vot...nu suntem ramasi pe afara ! |
Re: Cel mai bun stand de club?!
Baieti, asta este de fapt un poll pentru CE CLUB ARE MAI MULTI MEMBRI CARE VOTEAZA, nu pentru frumusetea in sine a standului. Ma uit la cei care au votat si sunt membri clubului pentru care au votat. Este normal. Dar acest topic nu arata care club a avut o prezenta mai frumoasa la eveniment, ci care este cel mai numeros, cu cei mai multi votanti.
Nu este nimic relevant in acest topic. |
Re: Cel mai bun stand de club?!
eu ma abtin, cluburile s-au prezentat cum au putut mai bine, unele trebuiau sa-si dea silintza mai mult. poate o sa votez dupa terminarea evenimentului.
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Dc nu puneti o poza de la fiecare club ... sa vedem si noi cei care. .. nu au putut ajunge ? ...
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Quote:
|
Re: Cel mai bun stand de club?!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:07. |
- Copyright 2026 4Tuning