Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [VAND] Ceas de Mānă LED (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/371289-vand-ceas-mana-led.html)

D a n 18-04-13 17:44

[VAND] Ceas de Mānă LED
 
6 Attachment(s)
Carcasa din metal (⌀ = 4,5 cm)
Cadran din sticla (⌀ = 3,5 cm)
Curea din silicon (Lungime: 20 cm, latime: 2/2,5 cm)

Ecranul sta aprins timp de 3 secunde, dupa atingere.
Afisare ora/data

Ceasul este nou, nepurtat.
(Folie de protectie pe capacul bateriei)
Preţ: 65 lei

Contact: Email me sau PM

D a n 06-06-13 08:57

Vāndut.


All times are GMT +2. The time now is 13:44.

- Copyright 2026 4Tuning