Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VAND ! RONAL TEDDY BEAR ! IEFTIN ! (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/371100-vand-ronal-teddy-bear-ieftin.html)

Claudiu.aka.Clappy 17-04-13 14:51

VAND ! RONAL TEDDY BEAR ! IEFTIN !
 
3 Attachment(s)
Vand 4 jante Ronal Teddy Bear , MODEL RAR , Dimensiune : 14"cu 5,5 latime , distanta intre prezoane este de 4x100 , ET ( offset ) 38 ! Jantele sunt impecabile , le-am avut pe masina 2 luni ! Le vand pentru ca mi-am luat altele mai mari ! Nu au fost indreptate sau sudate niciodata !

Jantele merg pe mai multe tipuri de masini : Solenza , Clio , Polo ( model pana in 99' ) , Golf 1/2/3 , Corrado , BMW E30 ! Jantele vin insotite de inele de centrare de la cota jantei la 57,1 ! PRET 350 EURO , NEGOCIABIL !

Telefon : 0761694660 !

alex_j37 19-04-13 09:16

Re: VAND ! RONAL TEDDY BEAR ! IEFTIN !
 
Hai sus cu ele :) frumoase rau

alex_j37 31-05-13 11:42

Re: VAND ! RONAL TEDDY BEAR ! IEFTIN !
 
UP ! ! !

vick21 03-06-15 23:10

Re: VAND ! RONAL TEDDY BEAR ! IEFTIN !
 
salut. mai ai jantele care e ultumu pret la ele?


All times are GMT +2. The time now is 05:45.

- Copyright 2026 4Tuning