Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Citroen (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen.html)
-   -   Parere CITROEN C4 (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen/37069-parere-citroen-c4.html)

freeanifer 28-03-07 20:54

Parere CITROEN C4
 
Am Citroen C4 , 110 CP 1,6 benzina.
Urmatoarea problema la display.NU IMI MAI APARE DATA ci kilometrajul...
E problema de service sau de setare ?
Multumesc.

shadow 28-03-07 23:58

Re: Parere CITROEN C4
 
Apasa pe butonul din capat de la stergatoare, si o sa iti arate orice optiune din computerul de bord.

freeanifer 29-03-07 07:46

Re: Parere CITROEN C4
 
salut,

adica pe butonul meniu?Am apasat si am intrat in toate optiunile..
Am setat corect data ,ora.
Cind apas pe OK imi afiseaza numai ora stinga sus , temperatura dreapta sus si kilometrii parcursi pe mijloc..in loc de data..Unde gresesc ?

danyutz 05-11-07 16:03

Re: Parere CITROEN C4
 
niciunde, asa apare. depinde de care display vb, ca C4 are 4 :D ... pe cel unde iti apare KM, combustiil, temperatura ... pe ala vrei sa iti apara data si ora? sau zici de cel deasupra locului pt casetofon.


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning