Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Scuterul meu (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu.html)
-   -   Vand piese scutere ! (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu/370234-vand-piese-scutere.html)

SST 06 11-04-13 15:20

Vand piese scutere !
 
Piese pentru yamaha aprilia malaguti mbk motorizare yamaha minareli ! Urmatoarele :

Furca Yamaha aerox se potriveste pe mai multe modele nu curge nu e stramba sau sudata
Amortizor Malossi MHR Yamaha aerox minareli -"-
Roti Yamaha aerox frane disc cauciucuri noi
Variator Malossi Multivar 2000 putin folosit
Ambreiaj RMS RACING BLUE REGLABIL doar TESTAT
Anbielaj Top performance black edition ( tine seturi foarte mari precum BIG-uri)
Set motor RMS Blue racing 70 cc AC
Aprindere Minareli modificata usurata volanta
Admisie Malossi 70 cc
Xenon 4500 k scuter se monteaza in 3 minute la firele farului este slim

lus multe alte piese ! Intrebati si v-a raspund ! CER SI OFER SERIOZITATE ! Preturile sunt negociabile dar nu abuzati v-a inteelg dar intelegti-ma si pe mine ! DOAR CU PREDARE PERSONALA ! Trimit in tara doar daca se plateste plata transportului in avans ! dar prefer predare personala pentru a evita problemele de genu mi-a trmis si nu mi-a placut ! Astept "clienti" !

F12 b00sT 11-04-13 21:47

Re: Vand piese scutere !
 
Jigler central pt dellorto de 17.5 mai mare de 80 ai ? Si mai am o intrebare : Ce e aceea centralina ?

BOGDAN_UWW 12-04-13 01:05

Re: Vand piese scutere !
 
Nu recomand acest user !

SST 06 12-04-13 18:56

Re: Vand piese scutere !
 
Quote:

Originally Posted by F12 b00sT (Post 5436442)
Jigler central pt dellorto de 17.5 mai mare de 80 ai ? Si mai am o intrebare : Ce e aceea centralina ?

centralina = CDI adica cel din imaginea alaturata ! Jiglerul separat nu il am in schimb am carburator daca esti interesat pret 50 de lei !


Bogdane ne cunoastem ? nu ti-a cerut nimeni parerea or sa ma recomande cei care v-or face afaceri cu mine !

P.S: Cred ca am uitat sa specific ca nu trimit inafara decat cu plata transportului in avans ! PREDARE IN BUCURESTI !

BOGDAN_UWW 13-04-13 11:51

Re: Vand piese scutere !
 
Quote:

Originally Posted by SST 06 (Post 5437313)
Bogdane ne cunoastem ? nu ti-a cerut nimeni parerea or sa ma recomande cei care v-or face afaceri cu mine !

P.S: Cred ca am uitat sa specific ca nu trimit inafara decat cu plata transportului in avans ! [B]PREDARE IN BUCURESTI ! [/B

dar cand ti-am dat telefonu ala ne-am cunoscut , nu ? cand bagai vrajeli ca ai pus coletu si ca pleci afara din tara...cand defapt erau niste vrajeli ieftine , sper sa am drum in bucuresti cat de curand sa te invat eu minte....


crede-ma ca orice topic vei face....voi scrie ca nu te recomand...pentru ca o data ce ai facut cu mine....o faci si a2a oara....ai noroc ca nu stau in bucuresti

SST 06 13-04-13 11:57

Re: Vand piese scutere !
 
te astept in bucuresti :oops: ! pana una alta up !

SST 06 13-04-13 18:06

Re: Vand piese scutere !
 


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning