![]() |
Caut Bmw in Bucuresti !!!
Cine este din Bucuresti si ma poate ajuta ofer recompensa !
Caut bmw 525 fabricat 1991 culoare verde ! masina are numere de Botosani ! Ofer recompensa celui ce imi trimite placutele de inmatriculare ! Nu scriu numarul complet al masinii , ci doar judetul pentru a fii sigur ca cel ce le gaseste,gaseste masina corecta. Eu sunt proprietar si nu o pot radia . Astept PM de la cel ce gaseste BMW verde model E34 cu numere de Botosani . Masina se afla in Bucuresti ! |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
spune care este problema cu ea si poate te pot ajuta eu legal.....fara recompensa ca sa ne intelegem,nu am nevoie de nimic de la tine..... |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Pai masina a fost data de 2 ani si a fost revanduta la X persoane iar eu platesc in continuare impozite si amenzi !
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
pai spune care este problema cu masina,pui lumea sa fure numere de pe masina aiurea????
:-P |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
inca valabil , daca a vazut cineva ceva ....
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
Cand ai vandut prima oara masina nu ai facut contract ? Daca nu, cam esti bun de plata. Fa o plangere la politie. |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Te pisi pe ele de numere ... daca ai cartea faci un contract si o radiezi instant ....daca nu ai cartea poti sa spui adio radierii !
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
si cu contractu si fiscalu te duci la politie si le arati ca nu mai e a ta ....
Dupa ce faci contractul si se elibereaza fiscal tu nu mai ai nici o obligatie fata de masina ... noul proprietar face ce vrea cu ea ... inclusiv sa circule asa ! Radiere de la politie nu exista (decat cu bon remat sau acte doveditoare ca masina e distrusa/furata sau stocata undeva in spatiu amenajat) ... doar reanmatriculare pe alt nume. |
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Quote:
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Marea problema este ca eu am dat masina cu tot cu carte, si nu am facut nici un contract de vanzare cumparare, iar acum masina este la al zecelea cumparator si a fost vazuta in capitala.
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
Up...inca o mai caut...
|
Re: Caut Bmw in Bucuresti !!!
fa plangere la politie pe treaba asta... si in 2-3 zile dau cei de la politie de ea
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:09. |
- Copyright 2026 4Tuning