Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Manga (Pixel cars) (https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars.html)
-   -   Battle || Volkswagen Bora X 6 (https://forum.4tuning.ro/541-manga-pixel-cars/369440-battle-volkswagen-bora-6-a.html)

Reme 06-04-13 22:24

Battle || Volkswagen Bora X 6
 
7 Attachment(s)
In aceasta seara un poll pe VW Bora...

Participanti:

1. AGamerPedobear
2. Cretu_bs
3. DanyFCS
4. Mht'u
5. Reme
6. UndergroundDesigns
Original

Reme 06-04-13 22:27

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
vot mht'u, arata cel mai bine.

Bear are o lucrare complexa la care s-a lucrat, dar sunt greseli, impardonabile pt nivelul asta Bear. Poti mai mult si ai lucrari mai bune!

AGamerPedobear 07-04-13 07:49

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
vot reme. cu un incepator castig dar cu niste dinozauri, e clar cine castiga

scrisit 07-04-13 09:40

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5430106)
vot mht'u, arata cel mai bine.

Bear are o lucrare complexa la care s-a lucrat, dar sunt greseli, impardonabile pt nivelul asta Bear. Poti mai mult si ai lucrari mai bune!

Esti chior.

Underground arata cel mai bine.

Reme 07-04-13 10:22

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5430444)
Esti chior.

Underground arata cel mai bine.

nu sunt chior si vad f bine inca de prin 86. Din ce vad la UndergroundDesigns jantele sunt blurate, umbrele ireale, masina nu e AA si pe langa asta a mai luat si piese de pe una tunata deja, cea galbena :) deci vezi-ti de treaba ta acolo si fii mai atent la adresa cui si ce comentezi. OK? Sa ai o zi buna!

DanyFCS 07-04-13 10:46

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Vot Mht....chiar daca e cea mai urata lucrare :lol::lol:

UndergroundDesigns 07-04-13 11:06

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5430444)
Esti chior.

Underground arata cel mai bine.

Multumesc pentru apreciere :D

Mht'u 07-04-13 16:14

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by DanyFCS (Post 5430515)
Vot Mht....chiar daca e cea mai urata lucrare :lol::lol:

Sa vezi tu cand oi veni cu :chainsaw:, uite-asa ramai :headache: :lol::lol:



Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5430444)
Esti chior.

Underground arata cel mai bine.

Te rog sa-ti revizuiesti limbajul, ca nu esti cu batranii tai de 90 de ani. Reme si-a dat cu parerea. Cum spune si el. Masina lui Underground este aceeasi cu o Bora galben, careia i-a pus o grila fara semn, a facut-o albastra si i-a schimbat jantele.... Eu am lucrat pana la 4 noaptea pe masina aia... La fel si Reme, a lucrat foarte mult, asa ca nu-ti permit sa vorbesti asa cu el ;)




Am votat Underground pentru incurajare.

Reme, a ta e sexy si rea, pana la papuci.. ;)

Reme 07-04-13 16:37

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by Mht'u (Post 5430903)
Sa vezi tu cand oi veni cu :chainsaw:, uite-asa ramai :headache: :lol::lol:





Te rog sa-ti revizuiesti limbajul, ca nu esti cu batranii tai de 90 de ani. Reme si-a dat cu parerea. Cum spune si el. Masina lui Underground este aceeasi cu o Bora galben, careia i-a pus o grila fara semn, a facut-o albastra si i-a schimbat jantele.... Eu am lucrat pana la 4 noaptea pe masina aia... La fel si Reme, a lucrat foarte mult, asa ca nu-ti permit sa vorbesti asa cu el ;)




Am votat Underground pentru incurajare.

Reme, a ta e sexy si rea, pana la papuci.. ;)

da-i papucii de care are nevoie bre :-P oleee maicaaa!

CeliOo 07-04-13 16:45

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
vot Dany

scrisit 07-04-13 16:49

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by Mht'u (Post 5430903)
Sa vezi tu cand oi veni cu :chainsaw:, uite-asa ramai :headache: :lol::lol:





Te rog sa-ti revizuiesti limbajul, ca nu esti cu batranii tai de 90 de ani. Reme si-a dat cu parerea. Cum spune si el. Masina lui Underground este aceeasi cu o Bora galben, careia i-a pus o grila fara semn, a facut-o albastra si i-a schimbat jantele.... Eu am lucrat pana la 4 noaptea pe masina aia... La fel si Reme, a lucrat foarte mult, asa ca nu-ti permit sa vorbesti asa cu el ;)




Am votat Underground pentru incurajare.

Reme, a ta e sexy si rea, pana la papuci.. ;)

Nu si-a dat cu parerea, a dat cu parul. A exprimat in mod direct ca aia e "cea mai buna", adica daca asa zice el asa e.
Si ce daca ai lucrat pana la 4 noaptea? Mai bine invatai pentru capacitate, decat sa pierzi timpul cu ceva ce nu are valoare si nici bine nu ti-a iesit.
Nu-mi permiti? E, na! Stai cuminte!

Reme 07-04-13 17:54

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5430945)
Nu si-a dat cu parerea, a dat cu parul. A exprimat in mod direct ca aia e "cea mai buna", adica daca asa zice el asa e.
Si ce daca ai lucrat pana la 4 noaptea? Mai bine invatai pentru capacitate, decat sa pierzi timpul cu ceva ce nu are valoare si nici bine nu ti-a iesit.
Nu-mi permiti? E, na! Stai cuminte!

fiecare are dreptul sa isi exprime parerea corect! Dar asta nu inseamna ca tre sa ii jignesti pe altii. Apropo zici de mine ca am dat cu parul, dar tu ce ai facut? si mai apoi nu prea te-am vazut lucrand asa ceva. Deci nu iti dai cu parerea decat in ceea ce te priveste pe tine, adica daca iti place. Eu vorbesc de executie si daca esti un pic interesat sa nu vb in plus uita-te p net ca este un pic copiata dupa alta masina. Puteam sa fiu dur cu baiatu si sa nu ii bag masina in poll pe motivul asta. Tre sa ai imaginatie si sa fi corect nu sa copiezi dupa altul...si cu asta b-asta!

scrisit 07-04-13 18:10

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Ai dreptate.

Reme 07-04-13 18:33

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
1 Attachment(s)
mr. underground ce inseamna asta? uita-te la bora galbena si la masina ta...m-ai dezamagit

Mht'u 07-04-13 18:40

Re: Battle || Volkswagen Bora X 6
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5430928)
da-i papucii de care are nevoie bre :-P oleee maicaaa!

:lol::lol::lol:
Quote:

Originally Posted by scrisit (Post 5430945)
Nu si-a dat cu parerea, a dat cu parul. A exprimat in mod direct ca aia e "cea mai buna", adica daca asa zice el asa e.
Si ce daca ai lucrat pana la 4 noaptea? Mai bine invatai pentru capacitate, decat sa pierzi timpul cu ceva ce nu are valoare si nici bine nu ti-a iesit.
Nu-mi permiti? E, na! Stai cuminte!

Taci ma, taci... Te faci singur de rahat... Cat despre invatatul pentru capacitate, stai tu chill... Invat si pentru aia ;)


All times are GMT +2. The time now is 11:36.

- Copyright 2024 4Tuning