Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/368746-vand-centuri-schroth-3-puncte.html)

cumtecaut 02-04-13 20:03

[VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
1 Attachment(s)
Vand centuri Schroth in 3 puncte.pret 150 ambele :poze.contact pe pm sau tel 0753601414

BlueAngel 03-04-13 04:19

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
Iti ofer 100 ron.

cumtecaut 03-04-13 16:58

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
eu cred ca pretul de 150 ron pt ambele este un pret destul de corect,comparativ cu pretul lor real.
ms oricum de oferta

BlueAngel 03-04-13 17:37

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
Quote:

Originally Posted by cumtecaut (Post 5425788)
eu cred ca pretul de 150 ron pt ambele este un pret destul de corect,comparativ cu pretul lor real.
ms oricum de oferta

Nici pe cele rosii nu le lasi la 100 ron ?

cumtecaut 03-04-13 20:33

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
Quote:

Originally Posted by BlueAngel (Post 5425831)
Nici pe cele rosii nu le lasi la 100 ron ?

cele rosii sunt rezervate momentan, si nu.se dau tot la 150 ron.

cumtecaut 05-04-13 18:23

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
valabil

cumtecaut 07-04-13 15:19

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
valabil

cumtecaut 09-04-13 18:01

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
valabil

cumtecaut 18-04-13 21:04

Re: [VAND] CENTURI SCHROTH IN 3 PUNCTE
 
se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 01:56.

- Copyright 2026 4Tuning