![]() |
Dilema: 330d sau X5 3.0d
Stiu ca sunt masini diferite, clase diferite...etc, nu va alarmati.
Ma tot gandesc ce sa aleg intre un 330d e90 facelift 245 cai manual euro5 de afara si un X5 3.0d sau sd 2008/2009....ma intereseaza ce ati alege voi si de ce, experiente, fiabilitate...etc. mentionez ca fac aprox 25-30mii km pe an, mai mult in afara orasului... |
Re: Dilema: 330d sau X5 3.0d
parerea mea ..
Daca umbli des pe drumuri forestiere nu neaparat offroad , ci drum forestier unde totusi cu un x5 te duci lejer nu trebuie sa ai stress sa atingi masina jos , daca umbli pe drumuri gen sosele , autostrazi un 330d ar fi ideal , depinde de tine totul , de stilul de a conduce avand in vedere ca totusi cu un SUV trebuie sa fi vigilent in depasiri , dar in acels timp un Suv este cum sa zic gen Barca :)) ca veni vorba mai langzam , o masina care te duce asa lejer deci nu e rigida e comoda si faina ce mai tara bara :)) .. Tu sti ce iti palce Eu as alege x5 :D ( un + de siguranta :) ) |
Re: Dilema: 330d sau X5 3.0d
merci de raspuns, astep si altele, oricine doreste....multumesc
|
Re: Dilema: 330d sau X5 3.0d
Quote:
|
Re: Dilema: 330d sau X5 3.0d
ai dreptate...asa ca mai astept opinii de la oameni...multumesc
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning