Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul Incepatorului (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html)
-   -   salut (https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului/368572-salut.html)

costyn2 01-04-13 18:29

salut
 
salut,am si eu o problema cu o masina daca ma puteti ajuta,am cumparat o solenza din calarasi iar eu sunt din constanta,nu am inscriso pe numele meu,si mi a fost furat placuta de inmatriculare din fata.Proprietarul de la care am cumparato este plecat in spania si nu stiu cand vine,am contract vanzare cumparare,fiscalul,si pe talon la instrainare e trecut numele meu,politia mi a luat talonul ca m a prins fara numar,acuma eu o pot vinde masina?sau macar la rabla?sau ce sa fac cu ea ca nu pot circula?ce sfaturi imi dati,multumesc frumos


All times are GMT +2. The time now is 09:07.

- Copyright 2026 4Tuning