Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/36847-merge-intampinarea-oradenilor-joi-dimineatza.html)

Bmw_E30dak 26-03-07 16:36

Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
AM FACUT ACEST TOPIC PENTRU A VEDEA CINE MERGE JOI DIMINEATZA IN VEDEREA INTAMPINARII ORADENILOR AM VORBIT SI CU CRISTI--"GAJU" ASTAZI SI VREM SA STIM DACA MAI ARE ROST SA TREACA PRIN PLOIESTI SAU SA O IA PE CENTURA




VA ROG SA POSTATI URGENT K SA STIU CE LE VOI COMUNICA ORADENILOR


CARE VINE ESTE RUGAT SA MA CONTACTEZE LA NUMERELE
0728.807.924 SAU 0726.306.764
ID DE MESSENGER: insomnia_squad

shantzu 26-03-07 16:38

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
pai zi si tu cam pe la ce ora se intampla asta.....

Bmw_E30dak 26-03-07 16:40

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Quote:

Originally Posted by shantzu (Post 818734)
pai zi si tu cam pe la ce ora se intampla asta.....


in jurul orei 6 dimineatza am vorbit q cristi si il voi suna pe la ora 5 sa vedem locul unde se afla

tng 26-03-07 16:42

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
esti nebun mey nesomn :D
am vorbit si eu despre "popasul" aici la Ploiesti.
ora e cam aiurea ...
restu ce ziceti ? :???:

shantzu 26-03-07 16:47

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
pai Nesomn nu are somn !

kraven_4_all 26-03-07 17:09

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
as merge...nush...vdm...dak am cu cine sa ajung ...depinde de ora si de locatie unde or sa vina:D

Bmw_E30dak 26-03-07 17:11

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 818779)
as merge...nush...vdm...dak am cu cine sa ajung ...depinde de ora si de locatie unde or sa vina:D



o sa fie la fel k anu trecut mergem ii luam de la paralela 45 sau de unde i-am luat data trecuta si mergem ori la hipodrom sau undeva sa bea sa manance ceva

kraven_4_all 26-03-07 17:12

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
si yo merg pe jos pana la paralela si pana la hipodrom..la asta ma refeream..dak am cu cine sa merg..si produc neshte lei...vin klar..
nu stau la discutii

Bmw_E30dak 26-03-07 17:13

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 818787)
si yo merg pe jos pana la paralela si pana la hipodrom..la asta ma refeream..dak am cu cine sa merg..si produc neshte lei...vin klar..
nu stau la discutii



pe mine ma intereseaza dintre cei q masini care merg

shantzu 26-03-07 17:14

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
pai astai fara masini nu conteaza ? ha ? puterea stelutei ..... :mrgreen:

kraven_4_all 26-03-07 17:19

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
lol...steluta ...asha e mha...dar pm...vrei sa iau taxi`u ...sa`i zic lu` ala...frate...du`ma pana la paralela...ashtept akolo cine shtie kt...(si e scumpa stationarea si mult tarifu in afara orashului)..dupa kre hai la hipodrom...:)...

e in cursu` sapt..si multi sunt la munk:(...asta e nasol....bmw`e30...dak aflii ceva...zi`mi si mie...

Bmw_E30dak 26-03-07 17:52

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 818800)
lol...steluta ...asha e mha...dar pm...vrei sa iau taxi`u ...sa`i zic lu` ala...frate...du`ma pana la paralela...ashtept akolo cine shtie kt...(si e scumpa stationarea si mult tarifu in afara orashului)..dupa kre hai la hipodrom...:)...

e in cursu` sapt..si multi sunt la munk:(...asta e nasol....bmw`e30...dak aflii ceva...zi`mi si mie...



da man te anunt dak e sa nu mearga nimeni eu o sa vb q tata dak e sa ma duc q el k nu e nici o problema.... plm e deschis la hipodrom la 6 knd o fii sa vina ei? sau ii ducem la hotel central?ce ziceti??

kraven_4_all 26-03-07 17:53

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
park e prea devreme....nush ce sa zic...e matinal pt orice restaurant..nush dak o sa gaseask pe undeva deschis...
le pregatim noi neshte sandwishuri:?:)

tng 26-03-07 18:52

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_E30dak (Post 818842)
da man te anunt dak e sa nu mearga nimeni eu o sa vb q tata dak e sa ma duc q el k nu e nici o problema.... plm e deschis la hipodrom la 6 knd o fii sa vina ei? sau ii ducem la hotel central?ce ziceti??

hipodromu se deschide la ora 10.00 (acolo la bar - bliliard).restaurantul cred ca mai tarziu ....

ora asta ... uhhh :x

DONU' 26-03-07 19:01

Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
 
Lasati frate oamenii in pace, la ora aia n-avem unde sa-i ducem pentru nici un popas. In cel mai bun caz, desi nici acolo nu cred ca e deschis, ar trebui dusi in Petrom-ul de la km 6 ca ala are si restaurant, insa, repet, nu cred ca acolo este deschis la ora aia.
Asa ca, cel mai bine ar fi sa-si vada oamenii de treaba lor si sa manance in alta parte. O fi buna ciorba la Ploiesti, dar la ora aia nu te serveste nimeni.


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning