![]() |
Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
AM FACUT ACEST TOPIC PENTRU A VEDEA CINE MERGE JOI DIMINEATZA IN VEDEREA INTAMPINARII ORADENILOR AM VORBIT SI CU CRISTI--"GAJU" ASTAZI SI VREM SA STIM DACA MAI ARE ROST SA TREACA PRIN PLOIESTI SAU SA O IA PE CENTURA
VA ROG SA POSTATI URGENT K SA STIU CE LE VOI COMUNICA ORADENILOR CARE VINE ESTE RUGAT SA MA CONTACTEZE LA NUMERELE 0728.807.924 SAU 0726.306.764 ID DE MESSENGER: insomnia_squad |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai zi si tu cam pe la ce ora se intampla asta.....
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
in jurul orei 6 dimineatza am vorbit q cristi si il voi suna pe la ora 5 sa vedem locul unde se afla |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
esti nebun mey nesomn :D
am vorbit si eu despre "popasul" aici la Ploiesti. ora e cam aiurea ... restu ce ziceti ? :???: |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai Nesomn nu are somn !
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
as merge...nush...vdm...dak am cu cine sa ajung ...depinde de ora si de locatie unde or sa vina:D
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
o sa fie la fel k anu trecut mergem ii luam de la paralela 45 sau de unde i-am luat data trecuta si mergem ori la hipodrom sau undeva sa bea sa manance ceva |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
si yo merg pe jos pana la paralela si pana la hipodrom..la asta ma refeream..dak am cu cine sa merg..si produc neshte lei...vin klar..
nu stau la discutii |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
pe mine ma intereseaza dintre cei q masini care merg |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
pai astai fara masini nu conteaza ? ha ? puterea stelutei ..... :mrgreen:
|
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
lol...steluta ...asha e mha...dar pm...vrei sa iau taxi`u ...sa`i zic lu` ala...frate...du`ma pana la paralela...ashtept akolo cine shtie kt...(si e scumpa stationarea si mult tarifu in afara orashului)..dupa kre hai la hipodrom...:)...
e in cursu` sapt..si multi sunt la munk:(...asta e nasol....bmw`e30...dak aflii ceva...zi`mi si mie... |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
da man te anunt dak e sa nu mearga nimeni eu o sa vb q tata dak e sa ma duc q el k nu e nici o problema.... plm e deschis la hipodrom la 6 knd o fii sa vina ei? sau ii ducem la hotel central?ce ziceti?? |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
park e prea devreme....nush ce sa zic...e matinal pt orice restaurant..nush dak o sa gaseask pe undeva deschis...
le pregatim noi neshte sandwishuri:?:) |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Quote:
ora asta ... uhhh :x |
Re: Cine Merge In Intampinarea Oradenilor Joi Dimineatza
Lasati frate oamenii in pace, la ora aia n-avem unde sa-i ducem pentru nici un popas. In cel mai bun caz, desi nici acolo nu cred ca e deschis, ar trebui dusi in Petrom-ul de la km 6 ca ala are si restaurant, insa, repet, nu cred ca acolo este deschis la ora aia.
Asa ca, cel mai bine ar fi sa-si vada oamenii de treaba lor si sa manance in alta parte. O fi buna ciorba la Ploiesti, dar la ora aia nu te serveste nimeni. |
| All times are GMT +2. The time now is 04:53. |
- Copyright 2026 4Tuning