Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Renault tuning (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning.html)
-   -   Renault Clio by Koenigseder (https://forum.4tuning.ro/139-renault-tuning/36846-renault-clio-by-koenigseder.html)

RoSonic 26-03-07 16:35

Renault Clio by Koenigseder
 
8 Attachment(s)
Renault Clio by Koenigseder
Cei de la Koenigseder au creat pentru Renault Clio C un bodykit complet, la pretul de 1600 de euro.
Iata cateva fotografii:

Pacatosu 26-03-07 17:04

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
desi nu sint mare fan Clio C ..trebuie sa recunosc ca arata cacator..foarte tare...genial.Il schimba total..si la banii astia..merita.

Blast3R 26-03-07 17:07

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Foarte misto :D se merita banii :P

Donnyro 26-03-07 17:11

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Foarte tare kitul si acceptabil k pret.

Andreus 26-03-07 17:15

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Frumushel kitu.....pretzul e chiar acceptabil :>

ROSSI 46 26-03-07 17:27

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza

caroletho 26-03-07 18:27

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
arata bine dar ar fi aratat si mai bine cu alta evacuare decat cea stock. oricum la bani astia se merita.

UNLORD 26-03-07 19:06

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Quote:

Originally Posted by ROSSI 46 (Post 818817)
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza

perfect de acord! trebuie o alta suspensie, eventual si o alta culoare si ar fi completa!

danelu 26-03-07 19:08

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
imi place foarte mult cum arata din fata si din lateral dar la spate cred ca arata mai bine cu o evacuare sport

bmw_fear 26-03-07 19:19

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
ploapele alea nu tare imi plac da in rest ii OK...si pretu acceptabil...

Tzus 26-03-07 20:45

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Super tare kitul.Sincer mi-ar placea un motor diesel pe Clio si un kit ca acesta...arata bine si consuma acceptabil...

KONELL 26-03-07 20:59

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
:D Frumos kitul, schimba mult mashina shi la bani ashtia chiar merita, deshi nu cred ca o sa vedem prea multe pe la noi :P

GTXR 26-03-07 22:24

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
imi place eleronu

Bobby boss 26-03-07 22:40

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
Sincer e singuru care imi place cum vine pe masina si care in raport calitate pret este destul de oki.Felicitari e super tare ..

B38TNY 26-03-07 22:46

Re: Renault Clio by Koenigseder
 
e misto ,asta chiar imi place :)


All times are GMT +2. The time now is 15:29.

- Copyright 2026 4Tuning