![]() |
Renault Clio by Koenigseder
8 Attachment(s)
Renault Clio by Koenigseder Cei de la Koenigseder au creat pentru Renault Clio C un bodykit complet, la pretul de 1600 de euro. |
Re: Renault Clio by Koenigseder
desi nu sint mare fan Clio C ..trebuie sa recunosc ca arata cacator..foarte tare...genial.Il schimba total..si la banii astia..merita.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte misto :D se merita banii :P
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Foarte tare kitul si acceptabil k pret.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Frumushel kitu.....pretzul e chiar acceptabil :>
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine ...mult mai bine decat stock...shi la bani e bine....dar ar trebui coborata k in pozele astea e cam inaltutza
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
arata bine dar ar fi aratat si mai bine cu alta evacuare decat cea stock. oricum la bani astia se merita.
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Quote:
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
imi place foarte mult cum arata din fata si din lateral dar la spate cred ca arata mai bine cu o evacuare sport
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
ploapele alea nu tare imi plac da in rest ii OK...si pretu acceptabil...
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Super tare kitul.Sincer mi-ar placea un motor diesel pe Clio si un kit ca acesta...arata bine si consuma acceptabil...
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
:D Frumos kitul, schimba mult mashina shi la bani ashtia chiar merita, deshi nu cred ca o sa vedem prea multe pe la noi :P
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
imi place eleronu
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
Sincer e singuru care imi place cum vine pe masina si care in raport calitate pret este destul de oki.Felicitari e super tare ..
|
Re: Renault Clio by Koenigseder
e misto ,asta chiar imi place :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning