Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   SCHIMB Shaper Champ 8j (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/367152-schimb-shaper-champ-8j.html)

GeoMake 25-03-13 00:22

SCHIMB Shaper Champ 8j
 
3 Attachment(s)
SCHIMB 2 JANTE SHAPER CHAMP 8j et: 25, 4x100 CU 2 jante 9j 4x100!!

sau cu JANTE SCHMIDT SPACE LINE 4x100 R16 8j cu 9j!!

AM SI CAPACELELE!!!!

GeoMake 01-04-13 20:25

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
3 Attachment(s)
Schimb si cu modelu asta de jante...( Jante OZ Racing Superleggera ) ........4x100 si sa nu fie mai mare de 8j max R16

b-29-dzv 01-04-13 23:34

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
ce jante sunt pe logan sunt ATS DTC Superlight 7jx15" 4x100/108 ET35,

GeoMake 02-04-13 00:06

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
Quote:

Originally Posted by b-29-dzv (Post 5423729)
ce jante sunt pe logan sunt ATS DTC Superlight 7jx15" 4x100/108 ET35,

Am pus poza exemplu...ms oricum pentru cine intra sa vada...

GeoMake 04-04-13 22:26

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
DE VANZAREEE 350 E toate 4 buzele polishate!!!!!

nitrouxboy 05-04-13 11:55

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
1 Attachment(s)
te intereseaza brock b1? 9 cu 7.5
L.E. Scuze,ulterior am vazut ca ai specificat cu ce model doresti schimbul.

GeoMake 05-04-13 15:26

Re: SCHIMB Shaper Champ 8j
 
Quote:

Originally Posted by nitrouxboy (Post 5428180)
te intereseaza brock b1? 9 cu 7.5
L.E. Scuze,ulterior am vazut ca ai specificat cu ce model doresti schimbul.

Nu e nici o problema orice oferta e bine venita, am specificat pt ca alea imi plac dar se poate sa fie si alte modele...astept mai multe poze si un nr de contact pe pm daca se poate si vedem dar vreau sa fie r16...te salut!


All times are GMT +2. The time now is 07:24.

- Copyright 2026 4Tuning