![]() |
parere
am un e46 si as vrea sa/mi zica cineva daca se poate monta alt tip de amplificator ca al meu se pare ca sa dus,mai merge doar o boxa fata.multumesc.
|
Re: parere
nustiu dak poti monta alt tip de amplificator tot de bmw, dar poti incerca sa pui unul comercial
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning