Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale.html)
-   -   parere (https://forum.4tuning.ro/392-discutii-generale/367029-parere.html)

bmw31804 24-03-13 09:59

parere
 
am un e46 si as vrea sa/mi zica cineva daca se poate monta alt tip de amplificator ca al meu se pare ca sa dus,mai merge doar o boxa fata.multumesc.

bogdan2009b 24-04-13 22:58

Re: parere
 
nustiu dak poti monta alt tip de amplificator tot de bmw, dar poti incerca sa pui unul comercial


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning