Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/366789-3-7-aprilie-piata-constitutiei-salonul-auto-moto.html)

tng 22-03-13 19:50

3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Detalii aici - http://www.sam.ro/
Si aici - https://forum.4tuning.ro/695-concurs-...bucuresti.html

Fiind un salon desfasurat pe mai multe zile, ma gandesc sa mergem in weekend.
Deci, cine merge?

Rulez 25-03-13 16:39

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Hmm , buna ideea , eu m-as baga .
Vorbim in privat @tng .

tng 25-03-13 21:55

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Pai vorbim in privat ca aici vad ca n-ai cu cine. Lumea e concentrata pe alte pasiuni.
Intram pe forum doar cand ne arde buza de ceva.......

Ionutej9 27-03-13 20:55

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
eu intru in fiecare zi..dar ma uit de alte alea :))

JuST_GiuGiu 29-03-13 17:35

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
OFF:A dat ionut de forum! Minuneeee:lol::lol::lol::lol:

P.S Tng-ule ramane sa vorbim intre noi deoarece lumea pe forum vad ca nu mai activeaza! Eu unu ma bag daca e.

MunteanuGabriel 01-04-13 14:54

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Pot venii si spectatori?Daca da, exista vreo taxa?

tng 01-04-13 22:17

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Pai pentru public e facut show-ul. De taxa nu vad ca e specificata pe undeva.
Probabil 10-15 ron....

PH86MIN 02-04-13 18:59

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Taxa de intrare e 20 ron.Din cate am inteles anul trecut a fost praf.Niste prieteni pleaca sambata,daca nu am treaba plec si eu cu ei.Daca nu,astept SMAEB-ul,care e weekend-ul urmator :-)

tng 03-04-13 11:28

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
Da, intr-adevar. Taxa de intrare in weekened va fi de 20 ron

crisdaman77 03-04-13 13:27

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
pana vineri e 15 lei dar astept sa vorbesc cu niste prieteni din bucuresti care se duc azi sa-mi spuna daca merita deranjul ;)

Emy_bike 06-04-13 10:44

Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
 
e praf :)) nu va duceti special pt SAM. sunt decat 5-6 clasice frumoase..........restul numai de la tiriac si 2 conserve de la jeep mania cu offroad-ul.


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning