![]() |
3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Detalii aici - http://www.sam.ro/
Si aici - https://forum.4tuning.ro/695-concurs-...bucuresti.html Fiind un salon desfasurat pe mai multe zile, ma gandesc sa mergem in weekend. Deci, cine merge? |
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Hmm , buna ideea , eu m-as baga .
Vorbim in privat @tng . |
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Pai vorbim in privat ca aici vad ca n-ai cu cine. Lumea e concentrata pe alte pasiuni.
Intram pe forum doar cand ne arde buza de ceva....... |
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
eu intru in fiecare zi..dar ma uit de alte alea :))
|
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
OFF:A dat ionut de forum! Minuneeee:lol::lol::lol::lol:
P.S Tng-ule ramane sa vorbim intre noi deoarece lumea pe forum vad ca nu mai activeaza! Eu unu ma bag daca e. |
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Pot venii si spectatori?Daca da, exista vreo taxa?
|
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Pai pentru public e facut show-ul. De taxa nu vad ca e specificata pe undeva.
Probabil 10-15 ron.... |
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Taxa de intrare e 20 ron.Din cate am inteles anul trecut a fost praf.Niste prieteni pleaca sambata,daca nu am treaba plec si eu cu ei.Daca nu,astept SMAEB-ul,care e weekend-ul urmator :-)
|
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
Da, intr-adevar. Taxa de intrare in weekened va fi de 20 ron
|
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
pana vineri e 15 lei dar astept sa vorbesc cu niste prieteni din bucuresti care se duc azi sa-mi spuna daca merita deranjul ;)
|
Re: 3-7 aprilie in Piata Constitutiei - Salonul Auto Moto
e praf :)) nu va duceti special pt SAM. sunt decat 5-6 clasice frumoase..........restul numai de la tiriac si 2 conserve de la jeep mania cu offroad-ul.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:46. |
- Copyright 2026 4Tuning