Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Sondaje Auto (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto.html)
-   -   Merita sa inmatriculez sau nu ? (https://forum.4tuning.ro/408-sondaje-auto/366673-merita-inmatriculez.html)

alexLIKE 21-03-13 21:52

Merita sa inmatriculez sau nu ?
 
Salutare am un Vw polo 6n din 1/2000 Cod motor ALD din cate am inteles e euro 2 de 999 cm si mar interesa daca ar merita sa il inmatriculez acuma cu noua "taxa auto" aka timbrul de mediu ! ? http://postimage.org/image/pmo04vhkn/ aceasta este masina ....:)) Igorati praful si grilajul era dat jos pentru a vedea suportul de proiector :D


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning