![]() |
Merita sa inmatriculez sau nu ?
Salutare am un Vw polo 6n din 1/2000 Cod motor ALD din cate am inteles e euro 2 de 999 cm si mar interesa daca ar merita sa il inmatriculez acuma cu noua "taxa auto" aka timbrul de mediu ! ? http://postimage.org/image/pmo04vhkn/ aceasta este masina ....:)) Igorati praful si grilajul era dat jos pentru a vedea suportul de proiector :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning